Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 mai 2017 și 27 iun. 2019.
Mapa plusata pt. documente A4
40 MAPE PLUSATE PENTRU DOCUMENTE A4 NECESARE LA PRIMARIA ORASULUI SEINI-STARE CIVILA
Furnizare plachete aniversare
Achiziționare ”Plachete aniversare”
Furnizarea unei plachete personalizate - titlu Cetatean de Onoare al judetului
Mapa simpla catifea A4 21x30 cu gravura 17x26
Plachete mape simple13x18 cu gravura 10x15
Mapa simpla 13x18 cu gravura 10x15
Cutie plusata 19x23 cu gravura 15x20
Plachetă aniversară
Mapa simpla 13x18 cu gravura 10x15
Mapa catifea 13x18 cm. cu placheta 10x15 cm. abs auriu cu negru, personalizata prin gravura laser.
MAPE CATIFEA A4 NECESARE IN ORASUL SEINI PT COMPARTIMENTUL STARE CIVILA
Placheta Cetatean de onoare
mape plusate
MAPA SIMPLA 13X18 CU GRAVURA 10X15
CUTIE PLUSATA CU GRAVURA 10X15
Placheta cetatean de onoare
Mapa trepied 13x18 cu gravura 10x15
MAPE DE CATIFEA FORMAT A 4 PT STAREA CIVILA ORAS SEINI-CASATORII
Mapa A4
Placheta gravata Primarul copiilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2200471
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
356.900 RON
Profit net
168.100 RON
Capitaluri proprii
163.256 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 364.348 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 262.204 RON | 287.284 RON | 239.584 RON | 226.119 RON | 243.480 RON | 313.373 RON | 272.632 RON | 350.174 RON | 382.339 RON | 498.757 RON | 429.196 RON | 250.442 RON | 276.820 RON | 321.257 RON | 296.265 RON | 330.720 RON | 356.900 RON |
| Profit net | 732 RON | 18.321 RON | -20.500 RON | -61.137 RON | -35.584 RON | 24.739 RON | 11.511 RON | 70.527 RON | 68.174 RON | 213.573 RON | 135.029 RON |
Comparație cu 31 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 17), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 91.070 RON |
| 133.365 RON |
| 138.258 RON |
| 117.298 RON |
| 143.569 RON |
| 168.100 RON |
| Total active | 175.415 RON | 121.055 RON | 78.962 RON | 51.812 RON | 59.892 RON | 67.509 RON | 67.266 RON | 101.004 RON | 167.599 RON | 398.541 RON | 318.481 RON | 273.828 RON | 311.114 RON | 318.183 RON | 294.691 RON | 439.437 RON | 223.429 RON |
|---|
| Active imobilizate | 103.684 RON | 75.285 RON | 51.596 RON | 26.966 RON | 14.366 RON | 1.933 RON | 557 RON | 186 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 71.731 RON | 45.770 RON | 27.366 RON | 24.846 RON | 45.526 RON | 65.576 RON | 66.709 RON | 100.818 RON | 167.599 RON | 398.541 RON | 318.481 RON | 273.828 RON | 311.114 RON | 318.183 RON | 294.691 RON | 439.437 RON | 223.429 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.344 RON | 86.464 RON | 65.964 RON | 3.627 RON | -31.957 RON | -7.218 RON | 4.293 RON | 74.820 RON | 142.994 RON | 156.567 RON | 161.596 RON | 161.666 RON | 162.031 RON | 162.289 RON | 162.587 RON | 306.156 RON | 163.256 RON |
|---|
| Datorii totale | 104.029 RON | 31.575 RON | 12.998 RON | 48.185 RON | 91.849 RON | 74.727 RON | 62.973 RON | 26.184 RON | 24.605 RON | 241.974 RON | 156.885 RON | 112.162 RON | 149.083 RON | 155.894 RON | 132.104 RON | 133.281 RON | 60.173 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 13 | 13 | 13 | 12 | 11 | 8 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|