Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 iul. 2020 și 9 apr. 2025.
Elaborare studiu de fezabilitate " Infiintare tabara de elevi si prescolari in Orasul Livada
ELABORARE PUZ -PARC INDUSTRIAL “SCHWABEN BUSINESS PARC” În LOC. PETREȘTI, JUD. SATU MARE
Elaborare - DTAC - Construire garaj P
Elaborare - Modificare de tema la A.C.
Elaborare studiu de fezabilitate
Proiect tehnic
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22129643
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CSOMAI ERIKA IZABELLA
Prin: CSOMAI ERIKA IZABELLA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
102.787 RON
Profit net
5.787 RON
Capitaluri proprii
21.245 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 58.597 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 85.591 RON | 31.753 RON | 58.624 RON | 34.486 RON | 34.189 RON | 56.650 RON | 26.095 RON | 25.832 RON | 8.350 RON | 54.904 RON | 65.679 RON | 50.906 RON | 35.082 RON | 36.110 RON | 45.056 RON | 73.884 RON | 102.787 RON |
| Profit net | 33.169 RON | -12.303 RON | 10.510 RON | -6.386 RON | 9.553 RON | 13.769 RON | 13.967 RON | 11.382 RON | -18.065 RON | 20.891 RON | 401 RON | -9.249 RON |
Comparație cu 314 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.871 RON |
| 26.516 RON |
| 18.670 RON |
| 7.281 RON |
| 5.787 RON |
| Total active | 25.782 RON | 13.931 RON | 15.548 RON | 14.006 RON | 18.007 RON | 18.658 RON | 32.059 RON | 14.041 RON | 5.523 RON | 18.483 RON | 16.312 RON | 12.133 RON | 27.690 RON | 19.207 RON | 36.533 RON | 40.980 RON | 33.960 RON |
|---|
| Active imobilizate | 442 RON | 276 RON | 110 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 315 RON | 4.400 RON |
|---|
| Active circulante | 25.340 RON | 13.655 RON | 15.438 RON | 14.006 RON | 18.007 RON | 18.658 RON | 32.059 RON | 14.041 RON | 5.523 RON | 18.483 RON | 16.312 RON | 12.133 RON | 27.690 RON | 19.207 RON | 36.533 RON | 40.665 RON | 29.560 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.867 RON | 7.564 RON | 10.750 RON | 4.364 RON | 13.927 RON | 14.019 RON | 27.986 RON | 12.368 RON | -5.612 RON | 15.279 RON | 5.080 RON | -4.170 RON | -19.040 RON | 7.476 RON | 26.146 RON | 25.275 RON | 21.245 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.915 RON | 6.367 RON | 4.798 RON | 9.642 RON | 4.080 RON | 4.639 RON | 4.073 RON | 1.673 RON | 11.135 RON | 3.204 RON | 11.232 RON | 16.303 RON | 46.730 RON | 11.731 RON | 10.387 RON | 15.705 RON | 12.715 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|