Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 iul. 2018 și 3 feb. 2026.
Lucrari de reparatii si hidroizolatie la corpul de tranzit
LUCRARI DE HIDROIZOLATII COND OF 23/02.06.2025
Reparatii curente la invelitoare V si H
Lucrari de Hidroizolatii
HIDROIZOLATIE ACOPERIS SALA SPORTURILOR "HORIA DEMIAN" DIN CLUJ-NAPOCA
servicii de organizare eveniment CE Cluj
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22146091
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.
Cifră de afaceri
934.448 RON
Profit net
72.910 RON
Capitaluri proprii
546.858 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.871.819 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 154.337 RON | 216.636 RON | 147.951 RON | 71.033 RON | 15.163 RON | 67.987 RON | 38.379 RON | 170.428 RON | 373.737 RON | 1.100.738 RON | 1.069.670 RON | 1.415.377 RON | 2.531.322 RON | 1.197.121 RON | 2.393.289 RON | 1.262.296 RON | 934.448 RON |
| Profit net | -57.957 RON | 44.087 RON | -7.142 RON | -61.673 RON | -36.750 RON | 1.872 RON | 398 RON | 57.403 RON | -125.120 RON | 457.685 RON |
Comparație cu 2499 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 278.593 RON |
| 83.259 RON |
| -124.767 RON |
| 180.527 RON |
| 587.092 RON |
| -169.143 RON |
| 72.910 RON |
| Total active | 262.128 RON | 170.053 RON | 151.322 RON | 122.463 RON | 129.112 RON | 136.744 RON | 119.886 RON | 307.291 RON | 314.086 RON | 701.977 RON | 856.020 RON | 945.330 RON | 1.065.798 RON | 958.107 RON | 1.115.297 RON | 1.324.550 RON | 1.318.614 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 52.912 RON | 43.097 RON | 30.608 RON | 61.153 RON | 39.274 RON | 32.757 RON | 20.453 RON | 92.223 RON | 268.373 RON | 153.804 RON |
|---|
| Active circulante | 262.128 RON | 170.053 RON | 151.322 RON | 122.463 RON | 129.112 RON | 136.744 RON | 119.886 RON | 254.379 RON | 270.989 RON | 671.369 RON | 794.867 RON | 906.056 RON | 1.033.041 RON | 937.654 RON | 1.023.074 RON | 1.056.177 RON | 1.164.810 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.857 RON | 77.944 RON | 70.802 RON | 9.128 RON | -27.621 RON | -25.750 RON | -25.352 RON | 32.051 RON | -93.069 RON | 364.617 RON | 643.210 RON | 525.469 RON | -124.527 RON | 56.000 RON | 643.091 RON | 473.948 RON | 546.858 RON |
|---|
| Datorii totale | 228.271 RON | 92.109 RON | 80.520 RON | 113.335 RON | 156.733 RON | 162.494 RON | 145.238 RON | 275.240 RON | 407.155 RON | 337.360 RON | 212.810 RON | 419.861 RON | 1.190.325 RON | 902.107 RON | 472.206 RON | 850.602 RON | 771.756 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 6 | 5 | 2 | 3 | 3 |
|---|