Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 nov. 2016 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 260 atribuiri.
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
DIVERSE
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
echipament de protectie
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
pachet articole diverse
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22214650
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.416.463 RON
Profit net
-40.857 RON
Capitaluri proprii
451.956 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.761.617 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 166.424 RON | 224.005 RON | 245.420 RON | 277.342 RON | 293.367 RON | 367.418 RON | 382.355 RON | 389.694 RON | 477.396 RON | 553.692 RON | 879.474 RON | 1.450.155 RON | 1.603.245 RON | 1.372.704 RON | 1.607.782 RON | 1.749.542 RON | 1.416.463 RON |
| Profit net | 21.720 RON | 26.626 RON | 30.347 RON | 22.034 RON | 24.490 RON | 22.075 RON | 31.866 RON | 53.258 RON | 26.740 RON | 17.995 RON | 39.491 RON | 61.431 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 43.141 RON |
| 9.091 RON |
| 49.054 RON |
| 3.994 RON |
| -40.857 RON |
| Total active | 88.980 RON | 157.736 RON | 188.806 RON | 199.669 RON | 288.418 RON | 287.857 RON | 390.684 RON | 433.887 RON | 571.349 RON | 673.697 RON | 880.893 RON | 982.603 RON | 1.115.485 RON | 1.172.656 RON | 1.401.067 RON | 1.462.690 RON | 1.469.231 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 134.521 RON | 221.846 RON | 236.901 RON | 232.770 RON | 236.734 RON | 222.306 RON | 204.838 RON | 186.090 RON | 185.923 RON |
|---|
| Active circulante | 88.980 RON | 157.736 RON | 188.806 RON | 199.669 RON | 288.418 RON | 287.857 RON | 390.684 RON | 433.887 RON | 436.828 RON | 451.851 RON | 643.992 RON | 749.833 RON | 878.751 RON | 950.350 RON | 1.196.229 RON | 1.276.600 RON | 1.283.308 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 47.083 RON | 73.710 RON | 88.318 RON | 110.352 RON | 134.841 RON | 157.082 RON | 188.783 RON | 241.876 RON | 268.616 RON | 286.611 RON | 326.102 RON | 387.533 RON | 430.674 RON | 439.765 RON | 488.819 RON | 492.813 RON | 451.956 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.897 RON | 84.026 RON | 100.488 RON | 89.317 RON | 153.577 RON | 130.775 RON | 201.901 RON | 192.011 RON | 302.733 RON | 387.086 RON | 554.791 RON | 595.070 RON | 684.811 RON | 732.891 RON | 912.248 RON | 969.877 RON | 1.017.275 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|