Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 apr. 2016 și 4 iul. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 35 atribuiri.
Proiect anexa autorizatie de securitate la incendiu pentru parter Camin nr. 2
Servicii de proiectare faza SF pentru lucrari Centru Radiologic SJU Bc
Documentatie DTAAD Cladire Magazie si Beci Alimentar C20
Expertiza tehnica CLADIRE MAGAZIE SI BECI ALIMENTAR C20
Servicii expertiza tehnică pentru amplasare RMN
Asistenta tehnica proiectant
Asistenta tehnica proiectant
Servicii de proietare faza DALI, studii si doc. avize Reabilitare Camin Cultural - sat Galbeni
Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
servicii de proiectare pentru documentatie DTOE
Servicii de audit energetic bloc alimentar - Henri Coanda
Servicii de proiectare +verificare faza DTAC bloc alimentar - Henri Coanda
Servicii de proiectare faza DALI si expertizare pt Reabilitare Atelier scoala Ion Ghelu Destelnica
Servicii de proiectare statie de stocare temporara deseuri medicale
D.A.L.I. pentru "Reparatii capitale la blocul alimentar din str. Henri Coanda nr.4 Bacau"
Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Expertiza tehnica cerintele A1 si A2 rezervor metalic de apa
Servicii de proiectare fazele : DTAC, PTh, CS, Detalii de executie pentru Obiectivul ,, Lucrari RK
Servicii de schimbare solutie de proiectare pt amplasare panouri de informare Campus Marasesti 157
Servicii Proiectare faza DTAD - Desfiintare cladiri C 19, C21, C24
Proiectare pentru modificare si extindere proiect amplasare panouri de informare
Servicii de proiectare - Expertiza Tehnica Pediatrie
Servicii de Expertiza tehnica si verificare tehnica Statie deseuri medicale
Servicii de proiectare faza DALI - Lucrari de extindere Statia sortare deseuri medicale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22215604
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IACOB CIPRIAN
Prin: IACOB CIPRIAN
Prin: IACOB CIPRIAN
Prin: IACOB CIPRIAN
Prin: IACOB CIPRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.243.739 RON
Profit net
572.884 RON
Capitaluri proprii
2.130.431 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 884.599 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.268 RON | 16.585 RON | 12.109 RON | 23.920 RON | 45.723 RON | 53.107 RON | 44.065 RON | 92.083 RON | 85.639 RON | 299.492 RON | 735.060 RON | 281.262 RON | 464.167 RON | 489.948 RON | 358.049 RON | 1.117.669 RON | 1.243.739 RON |
| Profit net | 11.930 RON | -9.461 RON | 685 RON | -3.464 RON | 14.127 RON | 14.222 RON | -16.859 RON | 37.117 RON | 24.946 RON | 184.072 RON | 561.032 RON |
Comparație cu 326 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 152.272 RON |
| 271.846 RON |
| 220.929 RON |
| 40.920 RON |
| 468.827 RON |
| 572.884 RON |
| Total active | 51.003 RON | 34.197 RON | 32.686 RON | 34.497 RON | 50.999 RON | 59.018 RON | 43.268 RON | 71.051 RON | 71.039 RON | 248.739 RON | 811.182 RON | 944.805 RON | 1.242.661 RON | 1.459.164 RON | 1.516.607 RON | 2.074.434 RON | 2.198.748 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.708 RON | 8.369 RON | 51.980 RON | 249.452 RON | 285.670 RON | 1.075.181 RON | 1.047.890 RON | 1.036.704 RON |
|---|
| Active circulante | 51.003 RON | 34.197 RON | 32.686 RON | 34.497 RON | 50.999 RON | 59.018 RON | 43.268 RON | 71.051 RON | 71.039 RON | 245.031 RON | 802.813 RON | 892.825 RON | 993.209 RON | 1.173.494 RON | 441.426 RON | 1.026.544 RON | 1.162.044 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.038 RON | 13.577 RON | 14.262 RON | 10.798 RON | 24.925 RON | 39.147 RON | 22.288 RON | 49.404 RON | 69.350 RON | 230.922 RON | 791.954 RON | 938.227 RON | 1.210.073 RON | 1.378.002 RON | 1.418.922 RON | 1.887.547 RON | 2.130.431 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.965 RON | 20.620 RON | 18.424 RON | 23.699 RON | 26.074 RON | 19.871 RON | 20.980 RON | 21.647 RON | 1.689 RON | 17.817 RON | 19.228 RON | 6.578 RON | 32.588 RON | 81.162 RON | 81.185 RON | 186.887 RON | 68.317 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|