Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22256574
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HADNAGY FERENCZ-GERGELY
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
151.054 RON
Profit net
-30.359 RON
Capitaluri proprii
86.260 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 193.667 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 90.962 RON | 14.742 RON | 16.693 RON | 204.955 RON | 206.645 RON | 298.352 RON | 284.665 RON | 274.993 RON | 317.155 RON | 274.467 RON | 54.955 RON | 50.385 RON | — | 124.384 RON | 151.054 RON |
| Profit net | -542 RON | -3.274 RON | 24.695 RON | -5.581 RON | -13.659 RON | 35.164 RON | 24.353 RON | -23.425 RON | 51.310 RON | -29.453 RON | 20.912 RON |
Comparație cu 27 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 11), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.719 RON |
| 7.337 RON |
| 30.329 RON |
| -57.170 RON |
| 71.888 RON |
| -30.359 RON |
| Total active | 6.806 RON | 8.652 RON | 57.337 RON | 62.754 RON | 249.161 RON | 346.794 RON | 232.027 RON | 99.590 RON | 203.160 RON | 187.113 RON | 197.466 RON | 117.919 RON | 90.578 RON | 730.079 RON | 1.157.173 RON | 1.360.908 RON | 1.255.324 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 32.049 RON | 44.970 RON | 217.439 RON | 180.979 RON | 139.459 RON | — | — | — | — | — | — | 552.510 RON | 1.067.921 RON | 1.250.718 RON | 1.217.291 RON |
|---|
| Active circulante | 6.806 RON | 8.652 RON | 25.288 RON | 17.784 RON | 31.722 RON | 165.815 RON | 92.568 RON | 99.590 RON | 203.160 RON | 187.113 RON | 197.466 RON | 117.919 RON | 90.578 RON | 177.569 RON | 89.252 RON | 110.190 RON | 38.033 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.524 RON | -12.797 RON | 11.897 RON | 6.316 RON | -7.343 RON | 27.821 RON | 52.173 RON | 28.748 RON | 80.058 RON | 50.605 RON | 71.517 RON | 64.236 RON | 71.573 RON | 101.902 RON | 44.732 RON | 116.619 RON | 86.260 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.330 RON | 21.449 RON | 45.440 RON | 56.438 RON | 257.915 RON | 318.973 RON | 223.354 RON | 114.342 RON | 166.602 RON | 148.008 RON | 137.572 RON | 65.294 RON | 30.652 RON | 639.810 RON | 1.124.361 RON | 1.256.209 RON | 1.169.064 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|