Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22385722
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.
Cifră de afaceri
270.500 RON
Profit net
206.692 RON
Capitaluri proprii
227.232 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 212.881 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 116.000 RON | 59.558 RON | 427.500 RON | 222.056 RON | 58.172 RON | 98.000 RON | 206.000 RON | 217.500 RON | 114.600 RON | 100.000 RON | 300.000 RON | 293.721 RON | 100.000 RON | 258.500 RON | 77.215 RON | 221.500 RON | 270.500 RON |
| Profit net | 3.257 RON | -20.834 RON | 286.167 RON | 67.601 RON | 59.385 RON | -111.143 RON | 38.421 RON | 148.431 RON | 107.543 RON | 64.793 RON | 250.820 RON | 261.146 RON |
Comparație cu 323 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69.704 RON |
| 213.782 RON |
| 36.376 RON |
| 167.168 RON |
| 206.692 RON |
| Total active | 44.629 RON | 55.965 RON | 601.966 RON | 363.510 RON | 268.624 RON | 162.024 RON | 158.316 RON | 154.673 RON | 109.687 RON | 67.483 RON | 251.060 RON | 274.071 RON | 92.995 RON | 236.610 RON | 61.206 RON | 192.710 RON | 321.807 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12.685 RON | 12.685 RON | 89.882 RON | 72.187 RON | 139.626 RON | 49.455 RON | 31.472 RON | 13.488 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 31.944 RON | 43.280 RON | 512.084 RON | 291.323 RON | 128.998 RON | 112.569 RON | 126.844 RON | 141.185 RON | 109.687 RON | 67.483 RON | 251.060 RON | 274.071 RON | 92.995 RON | 236.610 RON | 61.206 RON | 192.710 RON | 321.807 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.240 RON | 4.406 RON | 290.573 RON | 361.389 RON | 266.863 RON | 155.720 RON | 154.141 RON | 152.571 RON | 107.783 RON | 65.033 RON | 251.060 RON | 271.386 RON | 89.944 RON | 234.022 RON | 56.616 RON | 187.412 RON | 227.232 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.389 RON | 51.559 RON | 311.393 RON | 2.121 RON | 1.761 RON | 6.304 RON | 4.175 RON | 2.102 RON | 1.904 RON | 2.450 RON | 0 RON | 2.685 RON | 3.051 RON | 2.588 RON | 4.590 RON | 5.298 RON | 94.575 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|