Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/223878
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
144.122 RON
Profit net
23.197 RON
Capitaluri proprii
-34.418 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 102.815 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 68.933 RON | 74.471 RON | 117.080 RON | 115.970 RON | 142.328 RON | 118.322 RON | 150.509 RON | 89.040 RON | 90.311 RON | 54.561 RON | 46.024 RON | 71.225 RON | 99.959 RON | 104.662 RON | 117.370 RON | 144.122 RON |
| Profit net | -22.086 RON | -14.581 RON | 29.381 RON | 560 RON | 23.322 RON | -4.958 RON | 95 RON | -7.034 RON | 2.591 RON | -18.060 RON | -27.807 RON | -4.743 RON | 6.854 RON |
Comparație cu 163 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -8.275 RON |
| 1.506 RON |
| 23.197 RON |
| Total active | 16.671 RON | 7.793 RON | 18.841 RON | 9.616 RON | 17.618 RON | 22.400 RON | 19.967 RON | 25.528 RON | 26.267 RON | 29.316 RON | 13.464 RON | 7.172 RON | 21.570 RON | 19.831 RON | 1.492 RON | 5.551 RON |
|---|
| Active imobilizate | 770 RON | 54 RON | — | — | — | 3.532 RON | 2.732 RON | 2.732 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.901 RON | 7.739 RON | 18.841 RON | 9.616 RON | 17.618 RON | 18.868 RON | 17.235 RON | 22.796 RON | 26.267 RON | 29.316 RON | 13.464 RON | 7.172 RON | 21.570 RON | 19.831 RON | 1.492 RON | 5.551 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -36.004 RON | -50.585 RON | -21.204 RON | -20.644 RON | 2.679 RON | -2.306 RON | -2.211 RON | -9.695 RON | -7.103 RON | -25.212 RON | -52.958 RON | -57.701 RON | -50.847 RON | -59.122 RON | -57.616 RON | -34.418 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.675 RON | 58.378 RON | 40.045 RON | 30.260 RON | 14.939 RON | 24.706 RON | 22.178 RON | 35.223 RON | 33.370 RON | 54.528 RON | 66.422 RON | 64.873 RON | 72.417 RON | 78.953 RON | 59.108 RON | 39.969 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|