Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22472403
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
253.931 RON
Profit net
33.599 RON
Capitaluri proprii
57.289 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 186.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.250 RON | 4.238 RON | 22.701 RON | 12.829 RON | 5.348 RON | 6.765 RON | 30.192 RON | 41.983 RON | 109.207 RON | 149.524 RON | 126.768 RON | 56.456 RON | 102.468 RON | 253.931 RON |
| Profit net | 5.560 RON | -1.367 RON | 4.266 RON | 686 RON | -4.607 RON | 1.250 RON | 1.026 RON | 5.207 RON | 39.500 RON | 62.168 RON | 11.440 RON | -1.821 RON | 29.791 RON | 33.599 RON |
| Total active | 7.910 RON |
Comparație cu 2413 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.753 RON |
| 69.721 RON |
| 76.562 RON |
| 81.471 RON |
| 80.126 RON |
| 82.869 RON |
| 81.130 RON |
| 70.695 RON |
| 133.947 RON |
| 152.902 RON |
| 171.052 RON |
| 186.477 RON |
| 150.998 RON |
| Active imobilizate | 430 RON | — | — | — | — | — | — | — | 11.315 RON | 14.521 RON | 20.884 RON | 17.860 RON | 14.836 RON | 23.069 RON |
|---|
| Active circulante | 7.480 RON | 33.753 RON | 69.721 RON | 76.562 RON | 81.471 RON | 80.126 RON | 82.869 RON | 81.130 RON | 59.380 RON | 119.426 RON | 132.018 RON | 153.192 RON | 171.641 RON | 127.929 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.760 RON | 4.393 RON | 8.659 RON | 9.345 RON | 4.738 RON | 5.989 RON | 7.015 RON | 12.221 RON | 51.722 RON | 113.890 RON | 125.330 RON | 123.492 RON | 153.284 RON | 57.289 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.150 RON | 29.360 RON | 61.062 RON | 67.217 RON | 76.733 RON | 74.137 RON | 75.854 RON | 68.909 RON | 18.973 RON | 20.057 RON | 27.572 RON | 47.560 RON | 33.193 RON | 93.709 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|---|