Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22528938
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
450.226 RON
Profit net
2.999 RON
Capitaluri proprii
26.462 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 389.930 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.307.501 RON | 1.549.750 RON | 879.201 RON | 869.691 RON | 1.118.500 RON | 1.144.137 RON | 1.124.101 RON | 964.117 RON | 994.988 RON | 1.042.380 RON | 836.198 RON | 680.087 RON | 541.157 RON | 569.306 RON | 472.969 RON | 490.019 RON | 450.226 RON |
| Profit net | 96.308 RON | 125.008 RON | 17.544 RON | 29.347 RON | 40.727 RON | 49.260 RON | 52.568 RON | 28.125 RON | 18.593 RON | 34.073 RON | -22.305 RON | -9.135 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -32.926 RON |
| -6.545 RON |
| -21.768 RON |
| -17.114 RON |
| 2.999 RON |
| Total active | 442.762 RON | 371.185 RON | 312.996 RON | 348.369 RON | 404.161 RON | 358.032 RON | 317.474 RON | 245.733 RON | 318.291 RON | 251.916 RON | 270.813 RON | 197.995 RON | 161.544 RON | 221.733 RON | 190.171 RON | 163.441 RON | 68.115 RON |
|---|
| Active imobilizate | 29.616 RON | 21.719 RON | 14.217 RON | 6.977 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 413.146 RON | 349.466 RON | 298.779 RON | 341.392 RON | 404.161 RON | 358.032 RON | 317.474 RON | 245.733 RON | 318.291 RON | 251.916 RON | 270.813 RON | 197.995 RON | 161.544 RON | 221.733 RON | 190.171 RON | 163.441 RON | 68.115 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 232.016 RON | 251.169 RON | 268.713 RON | 298.060 RON | 233.787 RON | 176.047 RON | 175.865 RON | 140.514 RON | 159.107 RON | 193.180 RON | 170.875 RON | 161.740 RON | 128.815 RON | 122.270 RON | 100.502 RON | 83.463 RON | 26.462 RON |
|---|
| Datorii totale | 212.354 RON | 122.187 RON | 45.609 RON | 51.494 RON | 171.559 RON | 183.170 RON | 142.794 RON | 106.404 RON | 159.184 RON | 58.736 RON | 99.938 RON | 36.255 RON | 32.729 RON | 99.463 RON | 89.669 RON | 79.978 RON | 41.653 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | — | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
|---|