Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 30 mai 2017 și 5 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 58 atribuiri.
ROLETE TEXTILE
ROLETA DAY&NIGHT SIMPLU BLACKOUT 665 x 1270 fisa 3668
ROLTE SIMPLE MATERIAL STELA REFLEXIV L= 335,H=1270 fisa 3337
ROLTE SIMPLE L= 1260,H=500, DR, AX MIC ALB fisa 2700
Sticla vitrare
REPARAȚII TÂMPLĂRIE LA PRIMĂRIE, CĂMIN BALCANI ȘI CĂMIN FRUMOASA
Plasa contra insectelor- FISA 218
ROLETE TEXTILE- fisa 162
Lucrari de tamplarie
Jaluzele verticale conform dimensiuni.
Balama usa, Cilindru siguranta usa aluminiu, Cilindru siguranta pentru usa
Manopera inlocuit balama
Lucrari de tamplarie
Înlocuit sticla termopan
Inlocuit cilindru
Inlocuit cilindru, Inlocuit broasca
Inlocuit balama defecta pentru usa aluminiu, Inlocuit kit defect broasca
Lucrari de tamplarie
REPARATII + INLOCUIRE MANERE + GEAM LA ANEXA I PRIMARIE
INLOCUIRE TAMPLARIE LA DISPENSAR FRUMOASA
Lucrari de tamplarie
JALUZELE/USA BIROU
FURNIZARE SI MONTARE TAMPLARIE TERMOPAN LA CASELE MORTUARE FRUMOASA
placa transparenta
adaptare usa aluminiu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22563307
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
1.381.374 RON
Profit net
17.970 RON
Capitaluri proprii
-205.012 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.325.653 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.252 RON | 126.768 RON | 336.478 RON | 406.411 RON | 384.089 RON | 655.901 RON | 779.199 RON | 1.108.037 RON | 1.319.105 RON | 1.097.127 RON | 1.381.374 RON |
| Profit net | -23.545 RON | -30.431 RON | -23.799 RON | 935 RON | -121.567 RON | 7.834 RON | 3.697 RON | 80.373 RON | 158.627 RON | -55.354 RON | 17.970 RON |
| Total active | 64.572 RON | 101.226 RON | 44.929 RON | 116.346 RON | 40.229 RON | 201.018 RON | 101.153 RON | 248.631 RON | 146.194 RON | 174.468 RON |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 341.901 RON |
| Active imobilizate | 29.335 RON | 19.351 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 100.082 RON |
|---|
| Active circulante | 35.237 RON | 81.875 RON | 44.929 RON | 116.346 RON | 40.229 RON | 201.018 RON | 101.153 RON | 248.631 RON | 146.194 RON | 174.468 RON | 241.819 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -23.345 RON | -41.837 RON | -110.371 RON | -109.437 RON | -237.004 RON | -241.389 RON | -378.632 RON | -298.259 RON | -141.049 RON | -196.402 RON | -205.012 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.917 RON | 143.063 RON | 155.300 RON | 225.783 RON | 277.233 RON | 442.407 RON | 479.785 RON | 546.890 RON | 287.243 RON | 370.870 RON | 546.913 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|