Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 mai 2017 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 72 atribuiri.
Sistem NVR pentru supraveghere video
Fotocelula pentru Bariera
Servicii de reparare si intretinere
Servicii de reparatie si intretinere Sistem de Supraveghere Video
Servicii de intretinere si reparatii
Cartela/Card Acces
Servicii de reparare si intretinere
Servicii de reparare si intretinere
Sistem de Alarma - doar detectie in cazarma 3643 Bruxelles, Belgia
Servicii de reparare si intretinere
Servicii de mentenanta
Servicii de intretinere si reparare control acces
Servicii de reparare si intretinere
Servicii de reparare si intretinere
SISTEM DE AUTOMATIZARE POARTA
Servicii de reparare sistem tribo electric
Servicii de reparare sistem tribo electric
Reparatie bariera acces auto
Servicii de reparare si intretinere
Servicii de reparare sistem tribo electric
Inlocuire camera supraveghere video
Repunere functiune sistem detectie tribo electric si inlocuire camera exterioara+detector exterior
Controler de acces stand-alone
Servicii de reparare si intretinere statie apelare
Instalare sistem de supraveghere video
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22668443
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.565.175 RON
Profit net
245.423 RON
Capitaluri proprii
249.248 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.114.442 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 136.596 RON | 131.100 RON | 131.211 RON | 220.273 RON | 216.354 RON | 234.726 RON | 253.612 RON | 401.854 RON | 356.714 RON | 403.400 RON | 588.273 RON | 591.688 RON | 635.460 RON | 686.112 RON | 786.160 RON | 1.113.463 RON | 1.565.175 RON |
| Profit net | 5.431 RON | 637 RON | -20.727 RON | 16.830 RON | 352 RON | 2.369 RON | 6.999 RON | 37.408 RON | 13.668 RON | 36.713 RON | 64.748 RON | 45.636 RON |
Comparație cu 1158 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.541 RON |
| 44.405 RON |
| 17.479 RON |
| 221.078 RON |
| 245.423 RON |
| Total active | 40.093 RON | 38.104 RON | 18.123 RON | 38.273 RON | 41.327 RON | 55.187 RON | 58.986 RON | 75.937 RON | 64.784 RON | 90.147 RON | 153.409 RON | 84.486 RON | 108.647 RON | 208.404 RON | 209.078 RON | 380.399 RON | 426.962 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 19.578 RON | 14.357 RON | 9.136 RON | 7.087 RON | 2.378 RON | 1.585 RON | 56.702 RON | 45.584 RON | 51.463 RON | 42.434 RON |
|---|
| Active circulante | 40.093 RON | 38.104 RON | 18.123 RON | 38.273 RON | 41.327 RON | 55.187 RON | 58.986 RON | 56.359 RON | 50.427 RON | 81.011 RON | 146.322 RON | 82.108 RON | 107.062 RON | 151.702 RON | 163.494 RON | 328.936 RON | 384.528 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.239 RON | 27.877 RON | 7.149 RON | 23.979 RON | 24.330 RON | 26.699 RON | 33.698 RON | 51.107 RON | 43.715 RON | 58.429 RON | 100.177 RON | 47.917 RON | 78.858 RON | 92.737 RON | 65.651 RON | 224.770 RON | 249.248 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.854 RON | 10.227 RON | 10.974 RON | 14.294 RON | 17.051 RON | 28.565 RON | 25.434 RON | 24.999 RON | 21.069 RON | 31.718 RON | 53.232 RON | 36.569 RON | 29.839 RON | 115.714 RON | 143.427 RON | 155.629 RON | 180.250 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 |
|---|