Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22728294
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
813.893 RON
Profit net
152.308 RON
Capitaluri proprii
532.810 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 677.309 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.700 RON | 59.690 RON | 42.353 RON | 13.200 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 167.683 RON | 271.645 RON | 402.940 RON | 281.687 RON | 434.755 RON | 638.772 RON | 674.795 RON | 813.893 RON |
| Profit net | 349 RON | 6.380 RON | 4.197 RON | 7.396 RON | -200 RON | -6.809 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.867 RON | 65.207 RON | 71.507 RON | 7.911 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 73.808 RON |
| 148.100 RON |
| 109.588 RON |
| 152.308 RON |
| Total active | 1.099 RON | 6.934 RON | 11.979 RON | 18.578 RON | 18.328 RON | 11.513 RON | 513 RON | 513 RON | 513 RON | 64.786 RON | 109.362 RON | 167.220 RON | 174.883 RON | 251.579 RON | 379.910 RON | 453.944 RON | 622.507 RON |
|---|
| Active circulante | 1.099 RON | 6.934 RON | 11.979 RON | 18.578 RON | 18.328 RON | 11.513 RON | 513 RON | 513 RON | 513 RON | 64.786 RON | 109.362 RON | 167.220 RON | 174.883 RON | 251.579 RON | 379.910 RON | 453.944 RON | 622.507 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 549 RON | 6.929 RON | 11.126 RON | 18.522 RON | 18.322 RON | 11.513 RON | 513 RON | 513 RON | 513 RON | 39.380 RON | 104.588 RON | 156.095 RON | 164.006 RON | 182.814 RON | 330.914 RON | 440.502 RON | 532.810 RON |
|---|
| Datorii totale | 550 RON | 5 RON | 853 RON | 56 RON | 6 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.406 RON | 4.774 RON | 11.125 RON | 10.877 RON | 68.765 RON | 48.996 RON | 13.442 RON | 89.697 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|