Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22878666
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂNASE COSMIN
Prin: TĂNASE COSMIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
354.710 RON
Profit net
10.544 RON
Capitaluri proprii
98.621 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 339.672 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.300 RON | — | 10.500 RON | 0 RON | 1.000 RON | 9.000 RON | 18.500 RON | 217.264 RON | 393.738 RON | 354.710 RON |
| Profit net | -1.217 RON | -16.688 RON | -3.756 RON | -130 RON | 170 RON | 8.630 RON | 16.817 RON | 43.746 RON | 52.025 RON | 10.544 RON |
| Total active | 28.473 RON | 29.139 RON | 19.077 RON | 19.047 RON | 13.117 RON | 16.867 RON | 17.819 RON | 70.356 RON | 134.669 RON | 175.784 RON |
| Active imobilizate | 4.575 RON |
Comparație cu 35 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2018.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.833 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 23.898 RON | 27.306 RON | 19.077 RON | 19.047 RON | 13.117 RON | 16.867 RON | 17.819 RON | 70.356 RON | 134.669 RON | 175.784 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.736 RON | -29.425 RON | -33.181 RON | -33.311 RON | -33.141 RON | -24.511 RON | -7.694 RON | 36.052 RON | 88.077 RON | 98.621 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.209 RON | 58.564 RON | 52.258 RON | 52.358 RON | 46.258 RON | 41.378 RON | 25.513 RON | 34.304 RON | 46.592 RON | 77.163 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 3 | 2 | 3 |
|---|