Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 oct. 2016 și 15 sept. 2017.
Montat gresie
COPERTINA DIN FIER FORJAT CU PRELATA
Montat parchet
Zugraveli lavabile
Montat scafe
LUSTRUIT PARDOSEALA
COPERTINA DIN FIER FORJAT CU PRELATA
MONTAT GRESIE
CONFECTIONAREA FERESTRELOR DIN PVC SI TOATE ACCESORILE MONTAJUL FERESTRELOR, TRANSPORTUL MATERIALELO
CONFECTIONAREA USILOR DIN PVC CU ACCESORII (BUTUC, MANER, ZAVOR, SI ALTELE) MONTAJUL, TRANSPORTUL MA
MONTAT CABLURI, INTRERUPATOARE, PRIZE, CORPURI DE ILUMINTA SI ACCESORII
LUCRARI LA PERETI CUPRINDE, CURATIRE PERETE, ADEZIV, PLASA ARMARE ,GLETUIT, VOPSITORI CU LAVABILA
LUCRARI LA TAVANE CUPRINDE, DESFACERE TAVANE, REFACERE TAVAN PE STRUCTURA METALICA CU USB
Jaluzele verticale
FERESTRE DIN PVC
USA DUBLA DIN PVC
TURNARE SAPA BETON
LUCRARI DE TERMOIZOLATIE
LUCRARI DE PLACARE CU RIGIPS CARTON PE STRUCTURA, GLETUIT, VOPSIT CU LAVABILA, FINISAJE INTERIOARE,
MONTAT CABLURI, INTRERUPATOARE, PRIZE, CORPURI DE ILUMINAT SI ACCESORII
EXECUTAT SI MONTAT TAMPLARIE PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22880224
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.376.267 RON
Profit net
-502.816 RON
Capitaluri proprii
-215.412 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.453.131 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 113.560 RON | 113.591 RON | 390.297 RON | 366.293 RON | 233.410 RON | 433.495 RON | 772.022 RON | 1.094.195 RON | 1.082.718 RON | 1.103.734 RON | 841.526 RON | 1.130.110 RON | 1.360.273 RON | 3.058.064 RON | 5.013.116 RON | 4.069.658 RON | 2.376.267 RON |
| Profit net | 17.196 RON | 9.497 RON | 28.336 RON | 57.272 RON | 35.597 RON | -66.461 RON | 2.771 RON | 6.079 RON | 5.025 RON | 17.446 RON | -158.615 RON |
Comparație cu 101 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -227.679 RON |
| -145.432 RON |
| 116.743 RON |
| 463.983 RON |
| 96.086 RON |
| -502.816 RON |
| Total active | 42.808 RON | 79.782 RON | 96.668 RON | 170.174 RON | 229.107 RON | 162.240 RON | 149.611 RON | 270.249 RON | 304.125 RON | 356.215 RON | 370.120 RON | 244.497 RON | 413.113 RON | 874.609 RON | 1.647.317 RON | 1.986.445 RON | 2.306.135 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.521 RON | 2.521 RON | 6.723 RON | 6.723 RON | 27.870 RON | 174.573 RON | 172.532 RON | 152.212 RON |
|---|
| Active circulante | 42.808 RON | 79.782 RON | 96.668 RON | 170.174 RON | 229.107 RON | 162.240 RON | 149.611 RON | 270.249 RON | 304.125 RON | 353.694 RON | 367.599 RON | 237.774 RON | 406.390 RON | 846.739 RON | 1.472.744 RON | 1.813.913 RON | 2.153.923 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.486 RON | 41.984 RON | 70.320 RON | 127.592 RON | 163.189 RON | 96.728 RON | 107.437 RON | 113.517 RON | 118.542 RON | 135.988 RON | -22.627 RON | -250.306 RON | -395.738 RON | -278.995 RON | 191.318 RON | 287.404 RON | -215.412 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.322 RON | 37.798 RON | 26.348 RON | 42.582 RON | 65.918 RON | 65.512 RON | 42.174 RON | 156.732 RON | 185.583 RON | 220.227 RON | 392.747 RON | 494.803 RON | 808.851 RON | 1.153.604 RON | 1.455.999 RON | 1.699.041 RON | 2.521.547 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 5 | 3 | 5 | 9 | 13 | 10 |
|---|