Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22918337
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂNASE VICTOR
Prin: TĂNASE VICTOR
Prin: TĂNASE VICTOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
192.156 RON
Profit net
33.562 RON
Capitaluri proprii
85.459 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 136.069 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.126 RON | 70.364 RON | 60.615 RON | 80.893 RON | 89.448 RON | 156.955 RON | 32.921 RON | 63.180 RON | 192.156 RON |
| Profit net | -367 RON | -2 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -2.060 RON | 4.009 RON | 30.684 RON | 17.753 RON | 16.174 RON | 2.982 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.296 RON |
| -4.809 RON |
| 33.562 RON |
| Total active | 760 RON | 760 RON | 760 RON | 760 RON | 760 RON | 1.663 RON | 1.663 RON | 1.663 RON | 1.795 RON | 24.510 RON | 60.677 RON | 130.019 RON | 100.525 RON | 111.988 RON | 107.056 RON | 100.674 RON | 103.221 RON |
|---|
| Active imobilizate | 511 RON | 511 RON | 511 RON | 511 RON | 511 RON | 511 RON | 511 RON | 511 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 249 RON | 249 RON | 249 RON | 249 RON | 249 RON | 1.152 RON | 1.152 RON | 1.152 RON | 1.795 RON | 24.510 RON | 60.677 RON | 130.019 RON | 100.525 RON | 111.988 RON | 107.056 RON | 100.674 RON | 103.221 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.684 RON | -2.686 RON | -2.684 RON | -2.684 RON | -2.684 RON | -3.021 RON | -3.021 RON | -3.021 RON | -1.860 RON | 2.149 RON | 32.833 RON | 50.586 RON | 66.760 RON | 69.742 RON | 90.039 RON | 85.230 RON | 85.459 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.444 RON | 3.446 RON | 3.444 RON | 3.444 RON | 3.444 RON | 4.684 RON | 4.684 RON | 4.684 RON | 3.655 RON | 22.361 RON | 27.844 RON | 79.433 RON | 33.765 RON | 42.246 RON | 17.017 RON | 15.444 RON | 17.762 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|