Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 sept. 2017 și 8 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 167 atribuiri.
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
PULPA PORC
ACHIZITIE PULPA PORC
achizitite carne proaspata
carne de porc
carne de porc
alimente cantina
alimente cantina
PULPA PORC DEZOSATA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22929891
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CREŢU ŞTEFAN
Prin: CREŢU ŞTEFAN
Prin: CREŢU ŞTEFAN
Prin: CREŢU ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.995.947 RON
Profit net
156.171 RON
Capitaluri proprii
156.651 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.121.511 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 188.507 RON | 367.839 RON | 297.123 RON | 324.918 RON | 464.555 RON | 582.718 RON | 664.700 RON | 883.813 RON | 1.258.764 RON | 1.289.125 RON | 1.279.895 RON | 1.358.376 RON | 1.146.897 RON | 1.444.567 RON | 2.068.391 RON | 2.040.994 RON | 1.995.947 RON |
| Profit net | 38 RON | -35.743 RON | -17.029 RON | -37.328 RON | -4.667 RON | 27.530 RON | 54.468 RON | 63.361 RON | 133.117 RON | 109.746 RON | 10.776 RON |
Comparație cu 1568 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 95.640 RON |
| -64.838 RON |
| -27.820 RON |
| 271.755 RON |
| 109.575 RON |
| 156.171 RON |
| Total active | 19.010 RON | 21.124 RON | 19.650 RON | 8.392 RON | 24.236 RON | 45.793 RON | 73.280 RON | 85.350 RON | 222.819 RON | 223.219 RON | 201.545 RON | 245.790 RON | 120.556 RON | 92.141 RON | 316.357 RON | 217.951 RON | 236.715 RON |
|---|
| Active imobilizate | 653 RON | — | 3.944 RON | 789 RON | 5.000 RON | — | — | — | — | — | — | 76.310 RON | 48.886 RON | 33.196 RON | 17.352 RON | 3.842 RON | 1.998 RON |
|---|
| Active circulante | 18.357 RON | 21.124 RON | 15.706 RON | 7.603 RON | 19.236 RON | 45.793 RON | 73.280 RON | 85.350 RON | 222.819 RON | 223.219 RON | 201.545 RON | 169.480 RON | 71.670 RON | 58.945 RON | 299.005 RON | 214.109 RON | 234.717 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 238 RON | -35.505 RON | -61.385 RON | -98.713 RON | -103.379 RON | -76.800 RON | -7.756 RON | 55.605 RON | 188.722 RON | 178.468 RON | 183.593 RON | 179.233 RON | 64.395 RON | 36.575 RON | 272.235 RON | 110.055 RON | 156.651 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.772 RON | 56.629 RON | 81.035 RON | 107.105 RON | 127.615 RON | 122.593 RON | 81.036 RON | 29.745 RON | 34.097 RON | 44.751 RON | 17.952 RON | 66.557 RON | 56.161 RON | 55.566 RON | 44.122 RON | 107.896 RON | 80.064 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 | 5 | 6 | 7 | 4 | 5 | 7 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 |
|---|