Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 mai 2017 și 24 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 83 atribuiri.
STUDII HIDROGEOLOGICE PT DETERMINAREA ZONELOR DE PROTECTIE SANITARA SI HIDROGEOLOGICA SI Studiu hidr
Documentatie pentru obtinerea autorizatiei de gospodarire a apelor pentru retele rurale CAV uri
Documentatie pentru obtinerea autorizatiei de gospodarire a apelor pentru retele rurale
Documentatie pentru autorizatia de gospodarire a apelor Port Bechet
Achizitii studii hidrogeologice pentru delimitarea zonelor de protectie sanitara
Elaborare studiu Hidrogeologic zona protectie sanitara F2 Urechesti
Documentatie pentru autorizatia de gospodarire a apelor pentru Portul Giurgiu
Documentatie pentru autorizatia de gospodarire a apelor la porturi fluviale
Studiu Hidrogeologic complex „Reabilitare si modernizare Scoala Eliza Opran in Vederea cresterii ..”
ELABORARE DOCUMEMENTATIE PT OBTINEREA AVIZELOR DE GOSPODARIRE A APELOR
STUDII HIDROGEOLOGICE PT DETERMINAREA ZONELOR DE PROTECTIE SANITARA SI HIDROGEOLOGICA URECHESTI
STUDII HIDROGEOLOGICE PT DETERMINAREA ZONELOR DE PROTECTIE SANITARA SI HIDROGEOLOGICA
Aschizitie servicii studii hidrogeologic pentru alimentare cu apa in comuna Ciuperceni
Servicii intocmire studiu hidrogeologic, necesar pentru obtinerea unei noi autorizatii de gospodarir
Documentatie pentru autorizatia de gospodarire a apelor la retele de alimentare cu apa si canalizare
DOC PT OBTINEREA AVIZULUI DE GOSPODARIRE A APELOR
Documentatie aviz ape si raport mediu pentru PUG
DOC PT OBTINEREA AVIZULUI DE GOSPODARIRE A APELOR LA DIVERSE OBIECTIVE
Achizitie studii hidrogeologice
Studiu hidrogeologic pentru determinarea zonei de protectie sanitara a doua puturi din Matasari
Elaborare documentații necesare finalizare PUG Padeș.
Studiu hidrogeologic pentru statia de epurare Matasari
Studiu geotehnic pentru reabilitarea si modernizarea infrastructurii de irigatii
79311100-8 Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Servicii geotehnice pentru PLOT SPP 3 DIN CADRUL O.U.A.I. GIGHERA – MACESU DE SUS
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2297669
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
245.600 RON
Profit net
159.014 RON
Capitaluri proprii
160.077 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 293.118 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.472 RON | 78.198 RON | 114.375 RON | 201.100 RON | 153.900 RON | 147.200 RON | 174.174 RON | 157.894 RON | 218.743 RON | 234.522 RON | 290.507 RON | 230.565 RON | 233.300 RON | 297.600 RON | 246.000 RON | 245.600 RON |
| Profit net | 47.115 RON | 155 RON | 26.834 RON | 98.258 RON | 73.441 RON | 68.859 RON | 77.351 RON | 47.626 RON | 108.909 RON | 118.019 RON | 185.926 RON | 101.420 RON | 117.845 RON | 173.371 RON | 143.983 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 159.014 RON |
| Total active | 116.662 RON | 70.646 RON | 76.393 RON | 120.726 RON | 150.309 RON | 180.257 RON | 196.583 RON | 164.925 RON | 225.848 RON | 293.041 RON | 379.448 RON | 439.657 RON | 412.295 RON | 389.668 RON | 284.839 RON | 330.251 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.909 RON | 1.584 RON | 1.584 RON | 2.655 RON | 1.971 RON | 1.287 RON | 903 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 114.753 RON | 69.062 RON | 74.809 RON | 118.071 RON | 148.338 RON | 178.970 RON | 195.680 RON | 164.925 RON | 225.848 RON | 293.041 RON | 379.448 RON | 439.657 RON | 412.295 RON | 389.668 RON | 284.839 RON | 330.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 48.178 RON | 17.083 RON | 28.050 RON | 99.321 RON | 74.504 RON | 143.363 RON | 78.414 RON | 48.689 RON | 109.972 RON | 119.082 RON | 186.989 RON | 102.483 RON | 120.327 RON | 174.698 RON | 145.044 RON | 160.077 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.484 RON | 53.563 RON | 48.343 RON | 21.405 RON | 75.805 RON | 36.894 RON | 118.169 RON | 116.236 RON | 115.876 RON | 173.959 RON | 192.459 RON | 337.174 RON | 291.968 RON | 214.970 RON | 139.795 RON | 170.174 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|