Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/230018
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RADU MARGARETA
Prin: RADU MARGARETA
Prin: RADU MARGARETA
Prin: RADU MARGARETA
Prin: RADU MARGARETA
Prin: RADU MARGARETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
52.504 RON
Profit net
4.096 RON
Capitaluri proprii
-111.319 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 42.951 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.390 RON | 17.475 RON | 20.884 RON | 38.030 RON | 25.326 RON | 23.915 RON | 20.579 RON | 26.800 RON | 37.974 RON | 35.220 RON | 52.504 RON |
| Profit net | -45.052 RON | -32.067 RON | -11.674 RON | -927 RON | -8.260 RON | -11.476 RON | -11.053 RON | -3.061 RON | 2.377 RON | -1.047 RON | 4.096 RON |
| Total active | 1.804 RON | 2.965 RON | 839 RON | 471 RON | 777 RON | 500 RON | 3.599 RON | -25 RON | 921 RON |
Comparație cu 663 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2019.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.625 RON |
| 2.414 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 1.804 RON | 2.965 RON | 839 RON | 471 RON | 777 RON | 500 RON | 3.599 RON | -25 RON | 921 RON | 4.625 RON | 2.414 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -38.229 RON | -70.295 RON | -81.968 RON | -82.895 RON | -91.155 RON | -102.631 RON | -113.684 RON | -116.745 RON | -114.368 RON | -115.415 RON | -111.319 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.033 RON | 73.260 RON | 82.807 RON | 83.366 RON | 91.932 RON | 103.131 RON | 117.283 RON | 116.720 RON | 115.289 RON | 120.040 RON | 113.733 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|