Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2304120
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STĂNCULESCU GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.723.674 RON
Profit net
244.630 RON
Capitaluri proprii
257.736 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.307.472 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.588 RON | 8.657 RON | 10.677 RON | 6.818 RON | 9.475 RON | 15.433 RON | 12.774 RON | 10.364 RON | 11.388 RON | 5.254 RON | 9.252 RON | 3.594 RON | 2.093 RON | 120.443 RON | 1.110.065 RON | 931.372 RON | 3.723.674 RON |
| Profit net | -24.934 RON | -1.373 RON | 1.641 RON | -939 RON | 1.980 RON | 2.090 RON | 35.226 RON | 1.283 RON | 2.568 RON | 1.064 RON | 1.132 RON | -271 RON |
Comparație cu 666 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 464 RON |
| 58.153 RON |
| 465.559 RON |
| 94.579 RON |
| 244.630 RON |
| Total active | 5.813 RON | 9.930 RON | 9.879 RON | 10.940 RON | 10.054 RON | 8.608 RON | 9.362 RON | 10.735 RON | 13.401 RON | 14.294 RON | 15.792 RON | 15.623 RON | 16.087 RON | 633.024 RON | 851.793 RON | 1.031.678 RON | 1.507.548 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.564 RON | 5.237 RON | 2.909 RON |
|---|
| Active circulante | 5.813 RON | 9.930 RON | 9.879 RON | 10.940 RON | 10.054 RON | 8.608 RON | 9.362 RON | 10.735 RON | 13.401 RON | 14.294 RON | 15.792 RON | 15.623 RON | 16.087 RON | 633.024 RON | 844.229 RON | 1.026.441 RON | 1.504.639 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -30.389 RON | -31.762 RON | -30.121 RON | -31.060 RON | -29.081 RON | -26.991 RON | 8.234 RON | 9.517 RON | 12.085 RON | 13.149 RON | 14.400 RON | 14.129 RON | 14.593 RON | 72.746 RON | 465.999 RON | 193.106 RON | 257.736 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.202 RON | 41.692 RON | 40.000 RON | 42.000 RON | 39.135 RON | 35.599 RON | 1.128 RON | 1.218 RON | 1.316 RON | 1.145 RON | 1.392 RON | 1.494 RON | 1.494 RON | 560.278 RON | 387.171 RON | 838.572 RON | 1.251.637 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 3 | 5 |
|---|