Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23042366
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
250.792 RON
Profit net
2.921 RON
Capitaluri proprii
30.175 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 246.631 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.447 RON | 22.254 RON | 22.021 RON | 31.625 RON | 28.281 RON | 74.323 RON | 87.063 RON | 86.814 RON | 97.274 RON | 113.123 RON | 110.045 RON | 95.851 RON | 149.907 RON | 197.559 RON | 246.149 RON | 239.285 RON | 250.792 RON |
| Profit net | -14.922 RON | -10.321 RON | -8.866 RON | 7.194 RON | -28.464 RON | -17.000 RON | -6.905 RON | -24.468 RON | -6.397 RON | -13.145 RON |
Comparație cu 175 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -22.567 RON |
| 16.835 RON |
| 11.972 RON |
| 30.172 RON |
| 54.767 RON |
| 23.383 RON |
| 2.921 RON |
| Total active | 27.538 RON | 28.194 RON | 27.508 RON | 48.480 RON | 60.569 RON | 23.673 RON | 11.988 RON | 6.583 RON | 3.655 RON | 5.186 RON | 4.315 RON | 15.836 RON | 5.521 RON | 12.280 RON | 12.586 RON | 31.722 RON | 35.088 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 27.538 RON | 28.194 RON | 27.508 RON | 48.480 RON | 60.569 RON | 23.673 RON | 11.988 RON | 6.583 RON | 3.655 RON | 5.186 RON | 4.315 RON | 15.836 RON | 5.521 RON | 12.280 RON | 12.586 RON | 31.722 RON | 35.088 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.557 RON | -28.878 RON | -37.744 RON | -30.550 RON | -59.014 RON | -36.431 RON | -43.336 RON | -67.804 RON | -74.201 RON | -87.346 RON | -109.913 RON | -93.078 RON | -81.106 RON | -50.934 RON | 3.833 RON | 27.256 RON | 30.175 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.095 RON | 57.072 RON | 65.252 RON | 79.030 RON | 119.583 RON | 60.104 RON | 55.324 RON | 74.387 RON | 77.856 RON | 92.532 RON | 114.228 RON | 108.914 RON | 86.627 RON | 63.214 RON | 8.753 RON | 4.466 RON | 4.913 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|