Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23067239
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIMON ISTVAN
Prin: SIMON ISTVAN
Prin: SIMON ISTVAN
Prin: SIMON ISTVAN
Prin: SIMON ISTVAN
Prin: SIMON ISTVAN
Prin: SIMON ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
32.713 RON
Profit net
283.564 RON
Capitaluri proprii
869 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 37.600 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.268 RON | 17.146 RON | 24.253 RON | 16.896 RON | 18.274 RON | 28.116 RON | 28.625 RON | 32.078 RON | 44.309 RON | 29.473 RON | 32.713 RON |
| Profit net | -42.064 RON | -15.395 RON | -15.653 RON | -17.348 RON | -15.664 RON | -18.368 RON | -20.772 RON | -26.677 RON | -21.058 RON | -27.565 RON | 283.564 RON |
| Total active | 2.135 RON | 11.125 RON | 19.612 RON | 28.151 RON | 33.523 RON | 29.297 RON | 23.325 RON | 25.297 RON | 21.756 RON |
Comparație cu 1023 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.276 RON |
| 872 RON |
| Active imobilizate | 261 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.874 RON | 11.125 RON | 19.612 RON | 28.151 RON | 33.523 RON | 29.297 RON | 23.325 RON | 25.297 RON | 21.756 RON | 20.276 RON | 872 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -104.196 RON | -119.591 RON | -135.243 RON | -152.591 RON | -168.255 RON | -186.623 RON | -207.395 RON | -234.072 RON | -255.130 RON | -282.695 RON | 869 RON |
|---|
| Datorii totale | 106.331 RON | 130.716 RON | 154.855 RON | 180.742 RON | 201.778 RON | 215.920 RON | 230.720 RON | 259.369 RON | 276.886 RON | 302.971 RON | 3 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|