Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23164576
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Prin: BALÁZS CSABA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
619.759 RON
Profit net
515.101 RON
Capitaluri proprii
515.701 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 453.323 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.213 RON | 26.168 RON | 2.382 RON | 0 RON | 0 RON | — | 218.452 RON | 157.158 RON | 152.650 RON | 202.486 RON | 227.115 RON | 278.411 RON | 284.774 RON | 287.853 RON | 411.461 RON | 619.759 RON |
| Profit net | -5.460 RON | 6.188 RON | -998 RON | -195 RON | 5.884 RON | 0 RON | 208.958 RON | 146.969 RON | 143.975 RON | 194.659 RON | 224.894 RON | 269.466 RON | 272.463 RON | 245.844 RON |
Comparație cu 50 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 351.888 RON |
| 515.101 RON |
| Total active | 39.267 RON | 16.864 RON | 6.938 RON | 6.741 RON | 2.151 RON | 2.015 RON | 208.564 RON | 144.596 RON | 194.253 RON | 245.359 RON | 333.103 RON | 273.353 RON | 274.550 RON | 392.592 RON | 357.908 RON | 1.197.699 RON |
|---|
| Active imobilizate | 21.984 RON | 2.409 RON | 1.824 RON | 1.628 RON | 1.628 RON | 1.628 RON | 1.865 RON | 2.473 RON | 1.126 RON | 206 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 17.283 RON | 14.455 RON | 5.114 RON | 5.113 RON | 523 RON | 387 RON | 206.699 RON | 142.123 RON | 193.127 RON | 245.153 RON | 333.103 RON | 273.353 RON | 274.550 RON | 392.592 RON | 357.908 RON | 1.197.699 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.051 RON | -3.863 RON | -9.580 RON | -9.776 RON | -3.893 RON | -3.893 RON | 205.065 RON | 143.076 RON | 140.082 RON | 195.259 RON | 225.494 RON | 270.066 RON | 273.063 RON | 246.444 RON | 349.488 RON | 515.701 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.551 RON | 20.727 RON | 16.518 RON | 16.517 RON | 6.044 RON | 5.908 RON | 3.499 RON | 1.520 RON | 54.171 RON | 50.100 RON | 107.609 RON | 3.287 RON | 1.487 RON | 146.148 RON | 8.420 RON | 681.998 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|