Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 dec. 2016 și 27 iul. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 78 atribuiri.
Prestari servicii Articole pirotehnice (sweet fireworks)
Prestari servicii Articole pirotehnice (midle-fireworks)
Prestari servicii Articole pirotehnice (spectacol artificii rc1)_Festival Folclor Aiud
ACHIZITIE Spectacol artificii (boom-casir)F2 PENTRU COMUNA A IANCU
Prestari servicii Articole pirotehnice (spectacol artificii rc1)
JOC DE ARTIFICII
Fumigene colorate
spectacol ARTIFICII
Spectacol artificii (boom-casir)F2
Spectacol artificii Revelion 2023
Spectacol artificii (boom-casir)F2
Prestari servicii Articole pirotehnice (Snow Storm)
Prestari servicii Articole pirotehnice (sweet fireworks)
Spectacol artificii (boom-casir)F2_Festivalul International de Folclor CMLR
Prestari servicii Articole pirotehnice (sweet fireworks)
FUMIGENE COLORATE (ALB SI ROSU)
Fumigene roșii- Salvamont Alba
Spectacol artificii (boom-casir)F2
Prestari servicii Articole pirotehnice F2
prestari servicii Articole piroIntense fireworks)
Prestari servicii Articole pirotehnice (spectacol artificii rc1)
Prestari servicii Articole pirotehnice (spectacol artificii rc1)
Achizitie foc de artificii pentru noaptea de Anul Nou
Prestari servicii Articole pirotehnice (Memorable fireworks)
Prestari servicii Articole pirotehnice (spectacol artificii rc2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23186663
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.308 RON
Profit net
-3.347 RON
Capitaluri proprii
4.499 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 147.814 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 74.196 RON | 74.078 RON | 118.110 RON | 91.467 RON | 98.269 RON | 135.424 RON | 170.613 RON | 137.891 RON | 183.513 RON | 191.609 RON | 210.876 RON | 78.579 RON | 181.081 RON | 295.442 RON | 193.335 RON | 6.577 RON | 2.308 RON |
| Profit net | -6.848 RON | 6.457 RON | 22.021 RON | 15.523 RON | 12.106 RON | 30.671 RON | 25.124 RON | 9.960 RON | 13.494 RON | 21.995 RON | 17.337 RON | -5.084 RON |
Comparație cu 1427 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.117 RON |
| 49.971 RON |
| 28.035 RON |
| -44.184 RON |
| -3.347 RON |
| Total active | 48.429 RON | 44.504 RON | 57.861 RON | 62.053 RON | 75.446 RON | 102.619 RON | 134.461 RON | 129.775 RON | 134.845 RON | 170.229 RON | 176.881 RON | 182.123 RON | 224.097 RON | 326.453 RON | 246.975 RON | 26.669 RON | 4.699 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.770 RON | 1.386 RON | — | 1.812 RON | 1.224 RON | 637 RON | — | — | — | 2.167 RON | 1.167 RON | 168 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 45.659 RON | 43.118 RON | 57.861 RON | 60.241 RON | 74.222 RON | 101.982 RON | 134.461 RON | 129.775 RON | 134.845 RON | 168.062 RON | 175.714 RON | 181.955 RON | 224.097 RON | 326.453 RON | 246.975 RON | 26.669 RON | 4.699 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.648 RON | -190 RON | 21.831 RON | 37.354 RON | 49.461 RON | 80.132 RON | 105.257 RON | 115.216 RON | 128.710 RON | 150.705 RON | 168.042 RON | 162.958 RON | 215.074 RON | 265.045 RON | 243.109 RON | 7.846 RON | 4.499 RON |
|---|
| Datorii totale | 55.077 RON | 44.694 RON | 36.030 RON | 24.799 RON | 25.985 RON | 22.487 RON | 29.204 RON | 14.559 RON | 6.135 RON | 19.524 RON | 8.839 RON | 19.165 RON | 9.023 RON | 61.408 RON | 3.866 RON | 18.823 RON | 200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
|---|