Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 mai 2016 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 289 atribuiri.
TUBURI DIN BETON- COMUNA TERPEZITA
PLACUTA CAROSABILA PL555 49x30x15 cm,RIGOLA CAROSABILA 66x60x37 cm
PLACUTA CAROSABILA PL555 49x30x15 cm
Placă acoperire 1100x1100x150 mm
Borduri BDZN 50x20x25 cm gri,Borduri BDZT3 50x10x15 cm gri
Tub din beton armat Ø600x2300 mm cu mufa
Tub din beton armat Ø600x2300 mm cu mufa
Borduri BDZT3 50x10x15 cm gri
Placă acoperire 1100x1100x150 mm
Tub din beton armat Ø500x2300 mm cu mufa
Borduri BDZN 50x20x25 cm gri
Placă acoperire 1100x1100x150 mm
Tub din beton armat Ø800x2300 mm cu mufa
Pachet tuburi din beton armat
pachet tuburi Primaria Obarsia Closani
TUBURI DIN BETON
Tub din beton armat O600x2300 mm cu mufa
Borduri BDZN 50x20x25 cm gri
Tub din beton armat O1000x2300 mm cu mufa
TUBURI DIN BETON
PLACUTA CAROSABILA PL555 49x30x15 cm
pachet canalizare Compania de Apa Oltenia
Placă acoperire 1100x1100x150 mm
achizitie palet lemn
achizitie dale din beton
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2321635
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
258.041.135 RON
Profit net
14.879.524 RON
Capitaluri proprii
188.056.695 RON
Număr mediu salariați
342
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 226.816.360 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 97.749.282 RON | 83.656.859 RON | 85.449.035 RON | 92.261.032 RON | 86.919.430 RON | 95.150.210 RON | 109.256.648 RON | 113.181.696 RON | 103.360.833 RON | 112.173.745 RON | 148.669.204 RON | 166.903.264 RON | 182.448.819 RON | 184.734.750 RON | 192.876.980 RON | 224.405.543 RON | 258.041.135 RON |
| Profit net | -11.199.389 RON | -9.561.999 RON | -6.971.417 RON | -6.587.071 RON | -4.790.198 RON | 168.849 RON | 3.923.033 RON | 19.265.555 RON | 96.869 RON |
Comparație cu 112 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.730.448 RON |
| 11.485.294 RON |
| 18.083.601 RON |
| 20.721.505 RON |
| 22.040.328 RON |
| 16.335.242 RON |
| 16.788.518 RON |
| 14.879.524 RON |
| Total active | 179.054.264 RON | 165.453.352 RON | 162.672.534 RON | 128.345.651 RON | 122.939.633 RON | 126.688.550 RON | 132.491.722 RON | 149.186.244 RON | 152.189.675 RON | 165.165.740 RON | 178.907.269 RON | 202.455.532 RON | 152.264.367 RON | 171.677.656 RON | 209.279.086 RON | 205.803.779 RON | 243.578.492 RON |
|---|
| Active imobilizate | 139.318.278 RON | 133.089.100 RON | 129.826.720 RON | 95.218.499 RON | 90.087.364 RON | 88.517.226 RON | 80.960.661 RON | 68.876.295 RON | 71.875.505 RON | 81.947.163 RON | 78.178.604 RON | 73.265.216 RON | 88.813.227 RON | 121.597.798 RON | 157.946.541 RON | 154.359.654 RON | 160.755.603 RON |
|---|
| Active circulante | 39.735.986 RON | 32.364.252 RON | 32.845.814 RON | 33.127.152 RON | 32.852.269 RON | 38.171.324 RON | 51.531.061 RON | 80.309.949 RON | 80.314.170 RON | 83.218.577 RON | 100.728.665 RON | 129.190.316 RON | 63.451.140 RON | 50.079.858 RON | 51.332.545 RON | 51.444.125 RON | 82.822.889 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 169.011.325 RON | 159.449.326 RON | 155.799.011 RON | 120.170.763 RON | 115.380.565 RON | 116.657.572 RON | 120.560.606 RON | 139.826.161 RON | 136.300.295 RON | 154.334.298 RON | 165.819.592 RON | 183.934.255 RON | 127.736.319 RON | 129.013.439 RON | 153.110.446 RON | 169.898.964 RON | 188.056.695 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.409.896 RON | 5.971.441 RON | 6.873.624 RON | 8.477.702 RON | 8.011.843 RON | 10.284.771 RON | 12.025.104 RON | 9.354.761 RON | 15.750.900 RON | 10.602.782 RON | 11.985.018 RON | 14.059.731 RON | 16.449.049 RON | 38.451.341 RON | 49.024.011 RON | 29.789.221 RON | 48.127.015 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 709 | 513 | 509 | 504 | 456 | 399 | 410 | 430 | 335 | 341 | 354 | 356 | 346 | 336 | 318 | 322 | 342 |
|---|