Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 mai 2017 și 14 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 57 atribuiri.
Servicii de inspectie tehnica
Intretinere ,reparatii ascensoare si Rsvti
Servicii electrice
Intretinere si reparatii ascensor
Intretinere si reparatii ascensor
servicii rsvti
Servicii de intretinere a ascensoarelor
Servicii de intretinere a ascensoarelor
Servicii de inspectie tehnica RSVTI
Servicii de inspectie tehnica
RSVTI
Servicii intretinere si reparatii ascensoare
Servicii de inspectie a utilajelor
RSVTI
SET TAGURI
71631000-0 Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
servicii rsvti
Servicii intretinere si reparatii ascensoare
RSVTI
RSVTI
Servicii electrice
71631000-0 Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Servicii de intretinere si reparatii ascensoare +RSVTI
Instalatii electrice
Înlocuit siguranțe tetrapolare panou electric
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23540743
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NAGY TIBI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
105.970 RON
Profit net
12.217 RON
Capitaluri proprii
38.780 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 180.683 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.894 RON | 91.378 RON | 105.897 RON | 99.726 RON | 107.967 RON | 132.002 RON | 126.517 RON | 132.945 RON | 140.623 RON | 153.027 RON | 172.991 RON | 166.969 RON | 172.944 RON | 201.221 RON | 188.108 RON | 143.061 RON | 105.970 RON |
| Profit net | 47.430 RON | 44.035 RON | 60.095 RON | 44.720 RON | 58.125 RON | 58.748 RON | 64.596 RON | 63.793 RON | 66.054 RON | 71.056 RON | 47.193 RON | 34.972 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.667 RON |
| 93.032 RON |
| 60.030 RON |
| 38.333 RON |
| 12.217 RON |
| Total active | 52.340 RON | 46.458 RON | 63.598 RON | 48.357 RON | 61.771 RON | 63.169 RON | 68.848 RON | 79.369 RON | 71.595 RON | 76.861 RON | 68.434 RON | 71.362 RON | 104.942 RON | 114.857 RON | 77.628 RON | 94.192 RON | 56.496 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 338 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 94 RON | 64 RON | 35 RON | 5 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 52.340 RON | 46.120 RON | 63.598 RON | 48.357 RON | 61.771 RON | 63.169 RON | 68.848 RON | 79.369 RON | 71.595 RON | 76.861 RON | 68.340 RON | 71.298 RON | 104.907 RON | 114.852 RON | 77.628 RON | 94.192 RON | 56.496 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 47.630 RON | 44.235 RON | 60.295 RON | 44.920 RON | 58.325 RON | 58.948 RON | 64.796 RON | 63.993 RON | 66.254 RON | 71.256 RON | 58.449 RON | 63.421 RON | 85.088 RON | 93.232 RON | 60.230 RON | 76.563 RON | 38.780 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.710 RON | 2.223 RON | 3.303 RON | 3.437 RON | 3.446 RON | 4.221 RON | 4.052 RON | 15.376 RON | 5.341 RON | 5.605 RON | 9.985 RON | 7.941 RON | 19.854 RON | 21.625 RON | 17.398 RON | 17.629 RON | 17.716 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|