Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 iun. 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 75 atribuiri.
Servicii de monitorizare si de control
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si al situatiilor de urgenta
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si al situatiilor de urgenta
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si situatii de urgenta.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
SERVICII DE CONSULTANŢĂ ÎN DOMENIUL SSM ŞI ÎN DOMENIUL SITUAŢIILOR DE URGENTA
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca.
Servicii RSVTI recipiente sub presiune.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si situatii de urgenta.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si al situatiilor de urgenta pentru anul 2026
Servicii RSVTI instalatii de ridicat
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si situatii de urgenta.
Servicii de consultanţă în domeniul SSM şi în domeniul situaţiilor de urgenta
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca si al situatiilor de urgenta
Servicii RSVTI recipiente sub presiune.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca.
Servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca
Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate
servicii securitate si sanatate in munca
sevicii SSM
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23567145
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ARSENE VICTOR
Prin: BUNEA CRISTINA
Prin: ARSENE VICTOR
Prin: BUNEA CRISTINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.172.848 RON
Profit net
331.801 RON
Capitaluri proprii
548.945 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.056.721 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 83.920 RON | 117.590 RON | 228.998 RON | 226.146 RON | 280.935 RON | 290.277 RON | 381.854 RON | 410.129 RON | 472.677 RON | 453.514 RON | 550.589 RON | 702.648 RON | 705.544 RON | 867.657 RON | 829.748 RON | 947.009 RON | 1.172.848 RON |
| Profit net | 19.276 RON | 47.452 RON | 146.584 RON | 120.473 RON | 136.632 RON | 116.460 RON | 183.649 RON | 208.230 RON | 198.092 RON | 196.767 RON | 240.518 RON | 161.713 RON |
Comparație cu 97 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 171.189 RON |
| 237.259 RON |
| 102.634 RON |
| 139.254 RON |
| 331.801 RON |
| Total active | 48.787 RON | 75.067 RON | 233.250 RON | 352.764 RON | 383.763 RON | 366.121 RON | 485.639 RON | 540.363 RON | 701.973 RON | 814.956 RON | 656.947 RON | 684.844 RON | 841.951 RON | 983.393 RON | 975.456 RON | 971.213 RON | 1.040.706 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 71.405 RON | 71.405 RON | 71.405 RON | 112.896 RON | 143.850 RON | 328.678 RON | 428.750 RON | 412.456 RON | 328.924 RON | 529.001 RON |
|---|
| Active circulante | 48.787 RON | 75.067 RON | 233.250 RON | 352.764 RON | 383.763 RON | 366.121 RON | 485.639 RON | 468.958 RON | 630.568 RON | 743.551 RON | 544.051 RON | 540.994 RON | 513.273 RON | 554.643 RON | 563.000 RON | 642.289 RON | 511.705 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22.307 RON | 69.759 RON | 216.343 RON | 336.817 RON | 352.976 RON | 332.804 RON | 399.993 RON | 424.774 RON | 414.636 RON | 413.311 RON | 457.062 RON | 378.857 RON | 388.333 RON | 454.403 RON | 319.778 RON | 356.398 RON | 548.945 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.480 RON | 5.308 RON | 16.907 RON | 15.947 RON | 30.787 RON | 33.317 RON | 85.646 RON | 115.589 RON | 287.337 RON | 401.645 RON | 199.885 RON | 305.987 RON | 453.618 RON | 528.990 RON | 655.678 RON | 614.815 RON | 491.761 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 8 | 8 | 6 | — | 9 | 10 | 9 | 9 | 8 | 8 |
|---|