Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 23 nov. 2018 și 1 iun. 2026.
Costume populare
Costume populare
Pachet perdele cu dantela
Achizitie dotari specifice - proiectul `RESTAURAREA SI DOTAREA CASEI GAL SANDOR` anunt nr. ADV12776
COSTUME POPULARE in cadrul proiectului `RESTAURAREA SI DOTAREA CASEI GAL SANDOR`
Contract de achizitie publica de produse
Achizitie de porturi populare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23671285
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
211.421 RON
Profit net
-3.934 RON
Capitaluri proprii
231.362 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 176.325 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.238 RON | 92.992 RON | 113.415 RON | 213.947 RON | 173.623 RON | 183.489 RON | 205.237 RON | 90.587 RON | 127.655 RON | 82.366 RON | 264.039 RON | 211.421 RON |
| Profit net | 1.137 RON | -30.156 RON | -3.343 RON | 33.879 RON | 11.880 RON | 29.130 RON | 101.598 RON | -51.155 RON | -61.335 RON | 1.400 RON | -25.905 RON | -3.934 RON |
| Total active | 54.661 RON | 41.419 RON | 44.310 RON | 49.417 RON | 79.499 RON | 94.549 RON | 216.163 RON |
Comparație cu 33 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 433.850 RON |
| 321.141 RON |
| 476.994 RON |
| 362.624 RON |
| 466.122 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 61.545 RON | 29.434 RON | 0 RON | 2.187 RON | 937 RON |
|---|
| Active circulante | 54.661 RON | 41.419 RON | 44.310 RON | 49.417 RON | 79.499 RON | 94.549 RON | 216.163 RON | 372.305 RON | 291.707 RON | 476.994 RON | 360.437 RON | 465.185 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.356 RON | -34.512 RON | -37.856 RON | -3.977 RON | 7.902 RON | 37.033 RON | 138.631 RON | 263.960 RON | 202.625 RON | 231.672 RON | 235.296 RON | 231.362 RON |
|---|
| Datorii totale | 59.017 RON | 75.931 RON | 82.166 RON | 55.413 RON | 73.616 RON | 59.535 RON | 83.551 RON | 177.909 RON | 126.535 RON | 253.341 RON | 135.347 RON | 242.779 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 10 | 10 | 8 | 6 | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|