Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 iun. 2017 și 26 apr. 2023.
REPARATII CABINE TEREN SPORT
Lucrari de reparatii generale si de renovare la sediulm Primariei Adincata
LUCRARI DE REPARATII TERASAMENTE STRAZI
Proiectare si executie lucrari de amenajare exterioara a incintei Salii de sport competitionale
Proiectare si executie lucrari de reparatii si imbracare a strazii Linia Teilor
LUCRARI DE REPARATII CURENTE DRUMURI PIETRUITE
Inchiriere buldoexcavator
Servicii de inchiriere autogreder
servicii inchiriere cilindru compactor
Inchiriere buldoexcavator
Inchiriere cilindru compactor terasamente 12 tone
Inchiriere autogreder 18 to
Inchiriere autobasculanta 3,5 tone
"Executie si proiectare strazi in comuna Moara Vlasiei, judetul Ilfov" Lucrari de reparare a drumuri
Lucrari de intretinere a drumuri: Depozitului,Drumul Armatei, Str. Pescarilor, Str. Silistea
Lucrari de reparatii si imbracare a drumurilor din comuna Moara Vlasiei
AMENAJARE SUPRAFETE CU BETON INCLUSIV TERASAMENT ARMATURA SI DRENAJ
Achizitie reparatii drumuri pietruite in comuna Dascalu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23757930
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.115.332 RON
Profit net
230.743 RON
Capitaluri proprii
394.106 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 1.136.876 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 184.312 RON | 49.208 RON | 0 RON | 475 RON | 433.026 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 392.700 RON | 1.343.833 RON | 1.115.332 RON |
| Profit net | 93.221 RON | -42.279 RON | -4.474 RON | -51.131 RON | 372.937 RON | -6.850 RON | 0 RON | 0 RON | 61.398 RON | 82.109 RON | 230.743 RON |
| Total active | 176.326 RON | 194.928 RON | 210.004 RON | 157.603 RON | 587.023 RON | 587.925 RON | 587.925 RON | 173.360 RON | 327.104 RON | 418.055 RON | 1.682.333 RON |
Comparație cu 165 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2023.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 62.708 RON | 44.017 RON | 10.689 RON |
|---|
| Active circulante | 176.326 RON | 194.928 RON | 210.004 RON | 157.603 RON | 587.023 RON | 587.925 RON | 587.925 RON | 173.360 RON | 264.396 RON | 374.038 RON | 1.671.644 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 167.298 RON | 125.018 RON | 103.930 RON | 57.274 RON | 430.210 RON | 423.360 RON | 423.360 RON | 173.360 RON | 234.758 RON | 240.061 RON | 394.106 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.028 RON | 69.910 RON | 106.074 RON | 100.329 RON | 156.813 RON | 164.565 RON | 164.565 RON | 0 RON | 86.447 RON | 172.095 RON | 1.282.328 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — | — | — | 1 | 5 | 4 |
|---|