Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 30 mar. 2018 și 23 dec. 2025.
Reparatii ,punere in functiune sistem control acces si cctv
Componente sisteme CCTV si Control Acces
Analiza risc si Proiectare sisteme de securitate
Asistenta tehnică, montaj sistemede securitate .
Asistenta tehnică, montaj sisteme de securitate pentru avizare poliție
Servicii proiectare si montare echipamente necesare protejarii spatiului casierie
Componente sisteme CCTV
Achizitie SES
Servicii montare SES
Proiectare sisteme de securitate - Imobilele Primăriei Municipiului Caracal
Reinstalare si suplimentare sistem Supraveghere video Cresa nr 2 Extindere, Cresa nr 6 si Cresa nr 1
Proiectare si instalare sisteme de alarmare
Sistem avertizare efractie si CCTV
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23788715
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
152.664 RON
Profit net
35.164 RON
Capitaluri proprii
61.866 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 203.626 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.521 RON | 57.873 RON | 103.692 RON | 89.021 RON | 93.307 RON | 85.037 RON | 62.530 RON | 117.169 RON | 93.796 RON | 104.580 RON | 141.208 RON | 184.663 RON | 204.819 RON | 257.031 RON | 152.664 RON |
| Profit net | 5.232 RON | 10.646 RON | 8.565 RON | 5.618 RON | 11.891 RON | 15.747 RON | 594 RON | 6.903 RON | 462 RON | 1.090 RON | 885 RON | 921 RON | 56.025 RON | 79.525 RON | 35.164 RON |
| Total active |
Comparație cu 47 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.169 RON |
| 46.242 RON |
| 51.601 RON |
| 45.517 RON |
| 46.580 RON |
| 76.375 RON |
| 88.238 RON |
| 79.849 RON |
| 84.192 RON |
| 95.337 RON |
| 98.586 RON |
| 96.140 RON |
| 157.760 RON |
| 252.713 RON |
| 87.460 RON |
| Active imobilizate | — | — | 19.452 RON | 0 RON | — | — | 43.750 RON | 23.125 RON | 15.625 RON | 625 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 26.169 RON | 46.242 RON | 32.149 RON | 45.517 RON | 46.580 RON | 76.375 RON | 44.488 RON | 56.724 RON | 68.567 RON | 94.712 RON | 98.586 RON | 96.140 RON | 157.760 RON | 252.713 RON | 87.460 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.282 RON | 17.928 RON | 26.493 RON | 32.110 RON | 44.001 RON | 59.747 RON | 60.341 RON | 67.244 RON | 67.706 RON | 74.651 RON | 75.536 RON | 76.456 RON | 112.916 RON | 170.702 RON | 61.866 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.887 RON | 28.314 RON | 25.108 RON | 13.407 RON | 2.579 RON | 16.628 RON | 27.897 RON | 12.605 RON | 16.486 RON | 20.686 RON | 23.050 RON | 19.684 RON | 44.844 RON | 82.011 RON | 25.594 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|