Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23840481
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
5.204 RON
Profit net
932 RON
Capitaluri proprii
130.126 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 46.876 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.991 RON | 86.220 RON | 66.940 RON | 68.567 RON | 78.015 RON | 75.977 RON | 77.094 RON | 89.843 RON | 88.369 RON | 92.314 RON | 76.633 RON | 47.966 RON | 66.931 RON | 85.057 RON | 52.372 RON | 28.553 RON | 5.204 RON |
| Profit net | 5.276 RON | 3.543 RON | 5.064 RON | 3.777 RON | -185 RON | 10.430 RON | -1.707 RON | 21.792 RON | 9.947 RON | 11.310 RON | 11.048 RON | 16.864 RON |
Comparație cu 459 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.337 RON |
| 15.828 RON |
| 10.671 RON |
| 6.887 RON |
| 932 RON |
| Total active | 60.245 RON | 56.578 RON | 80.965 RON | 142.487 RON | 150.486 RON | 140.869 RON | 108.098 RON | 84.445 RON | 77.464 RON | 87.301 RON | 98.865 RON | 124.038 RON | 134.178 RON | 139.692 RON | 158.838 RON | 195.124 RON | 200.343 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.666 RON | 3.666 RON | 1.725 RON | 0 RON | — | — | — | — | 7.442 RON | 8.636 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 56.579 RON | 52.912 RON | 79.240 RON | 142.487 RON | 150.486 RON | 140.869 RON | 108.098 RON | 84.445 RON | 70.022 RON | 78.665 RON | 98.865 RON | 124.038 RON | 134.178 RON | 139.692 RON | 158.838 RON | 195.124 RON | 200.343 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.647 RON | 4.767 RON | 9.832 RON | 13.609 RON | 13.424 RON | 23.854 RON | 22.147 RON | 43.938 RON | 53.885 RON | 65.195 RON | 67.608 RON | 84.471 RON | 95.808 RON | 111.636 RON | 122.307 RON | 129.194 RON | 130.126 RON |
|---|
| Datorii totale | 58.598 RON | 51.811 RON | 71.133 RON | 128.878 RON | 137.062 RON | 117.015 RON | 85.951 RON | 40.507 RON | 23.579 RON | 22.106 RON | 31.257 RON | 39.567 RON | 38.370 RON | 28.056 RON | 36.531 RON | 65.930 RON | 70.217 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|