Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23857203
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TACEA OVIDIU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.528.331 RON
Profit net
708.516 RON
Capitaluri proprii
1.361.722 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 840.656 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 288.907 RON | 343.431 RON | 354.200 RON | 406.439 RON | 251.988 RON | 575.518 RON | 247.089 RON | 429.970 RON | 276.416 RON | 328.335 RON | 64.822 RON | 236.233 RON | 130.635 RON | 720.065 RON | 963.013 RON | 857.834 RON | 1.528.331 RON |
| Profit net | 132.595 RON | 166.396 RON | 108.675 RON | 134.301 RON | 27.211 RON | -65.789 RON | 84.758 RON | 70.758 RON | 33.624 RON | 1.630 RON | 20.915 RON | 123.616 RON |
Comparație cu 77 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 72.059 RON |
| 245.672 RON |
| 349.310 RON |
| 266.857 RON |
| 708.516 RON |
| Total active | 242.895 RON | 364.463 RON | 468.529 RON | 750.370 RON | 741.655 RON | 481.563 RON | 657.206 RON | 534.870 RON | 527.673 RON | 284.168 RON | 451.925 RON | 461.310 RON | 671.552 RON | 985.456 RON | 793.529 RON | 1.281.232 RON | 1.723.847 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 2.917 RON | 1.545 RON | 173 RON | — | — | — | — | — | — | — | 16.134 RON | 12.548 RON | 8.963 RON | 5.378 RON | 302.236 RON | 234.501 RON |
|---|
| Active circulante | 242.895 RON | 361.546 RON | 466.984 RON | 750.197 RON | 741.655 RON | 481.563 RON | 657.206 RON | 534.870 RON | 527.673 RON | 284.168 RON | 451.925 RON | 445.176 RON | 659.004 RON | 976.493 RON | 788.151 RON | 978.996 RON | 1.489.346 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 145.273 RON | 336.266 RON | 275.311 RON | 409.611 RON | 436.822 RON | 371.033 RON | 456.627 RON | 259.389 RON | 284.707 RON | 286.337 RON | 82.009 RON | 205.625 RON | 277.684 RON | 246.152 RON | 386.348 RON | 653.205 RON | 1.361.722 RON |
|---|
| Datorii totale | 97.622 RON | 28.197 RON | 193.218 RON | 340.759 RON | 304.833 RON | 110.530 RON | 200.579 RON | 275.481 RON | 242.966 RON | -2.169 RON | 369.916 RON | 255.685 RON | 393.868 RON | 739.615 RON | 407.358 RON | 628.071 RON | 362.125 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|