Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2387249
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
13.500 RON
Profit net
-5.119 RON
Capitaluri proprii
49.010 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.550 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 109.925 RON | 73.960 RON | 67.030 RON | 60.530 RON | 64.847 RON | 67.175 RON | 34.362 RON | 25.480 RON | 57.675 RON | 28.450 RON | 20.012 RON | 17.400 RON | 29.515 RON | 28.150 RON | 33.750 RON | 51.100 RON | 13.500 RON |
| Profit net | 2.468 RON | 1.487 RON | -4.065 RON | -802 RON | -5.580 RON | 5.398 RON | 920 RON | -5.388 RON | 15.352 RON | -4.705 RON | 1.045 RON |
Comparație cu 71 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -532 RON |
| 5.171 RON |
| 6.817 RON |
| 8.043 RON |
| 7.715 RON |
| -5.119 RON |
| Total active | 46.910 RON | 36.645 RON | 27.948 RON | 33.215 RON | 37.498 RON | 31.523 RON | 47.414 RON | 36.878 RON | 48.609 RON | 43.819 RON | 39.421 RON | 49.199 RON | 54.010 RON | 61.228 RON | 73.089 RON | 80.151 RON | 77.517 RON |
|---|
| Active imobilizate | 742 RON | 565 RON | 533 RON | 3 RON | 4.691 RON | 3.668 RON | 2.645 RON | 1.621 RON | 597 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 46.168 RON | 36.080 RON | 27.415 RON | 33.212 RON | 32.807 RON | 27.855 RON | 44.769 RON | 35.257 RON | 48.012 RON | 43.819 RON | 39.421 RON | 49.199 RON | 54.010 RON | 61.228 RON | 73.089 RON | 80.151 RON | 77.517 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.253 RON | 24.740 RON | 20.675 RON | 19.874 RON | 14.293 RON | 19.691 RON | 20.612 RON | 15.224 RON | 30.575 RON | 25.870 RON | 26.915 RON | 26.383 RON | 31.554 RON | 38.371 RON | 46.415 RON | 54.130 RON | 49.010 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.657 RON | 12.212 RON | 7.427 RON | 13.341 RON | 23.205 RON | 11.832 RON | 27.027 RON | 22.090 RON | 18.034 RON | 17.949 RON | 12.506 RON | 22.816 RON | 22.456 RON | 22.857 RON | 26.674 RON | 26.021 RON | 28.507 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|---|