Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 iul. 2017 și 3 iul. 2017.
montaj geam lateral
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23879880
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
163.788 RON
Profit net
-9.980 RON
Capitaluri proprii
38.000 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 158.633 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 139.708 RON | 197.025 RON | 244.155 RON | 183.602 RON | 137.597 RON | 116.485 RON | 113.190 RON | 104.875 RON | 139.735 RON | 195.307 RON | 192.325 RON | 112.624 RON | 154.860 RON | 202.068 RON | 184.329 RON | 150.401 RON | 163.788 RON |
| Profit net | 16.608 RON | 38.168 RON | 53.879 RON | 21.487 RON | 10.754 RON | 364 RON | 15.723 RON | -2.075 RON | 21.041 RON | 60.507 RON | 8.702 RON | -17.496 RON |
Comparație cu 506 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.345 RON |
| -4.907 RON |
| -68.271 RON |
| -10.549 RON |
| -9.980 RON |
| Total active | 71.637 RON | 109.430 RON | 188.656 RON | 199.616 RON | 144.977 RON | 147.559 RON | 158.840 RON | 156.371 RON | 173.941 RON | 249.468 RON | 218.409 RON | 215.168 RON | 154.316 RON | 247.992 RON | 182.057 RON | 149.229 RON | 128.441 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 2.743 RON | 1.802 RON | 862 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.532 RON | 1.664 RON | 796 RON |
|---|
| Active circulante | 71.637 RON | 109.430 RON | 188.656 RON | 196.873 RON | 143.175 RON | 146.697 RON | 158.840 RON | 156.371 RON | 173.941 RON | 249.468 RON | 218.409 RON | 215.168 RON | 154.316 RON | 247.992 RON | 179.525 RON | 147.565 RON | 127.645 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.213 RON | 41.381 RON | 95.260 RON | 116.747 RON | 127.501 RON | 128.012 RON | 143.735 RON | 141.660 RON | 162.702 RON | 223.209 RON | 185.391 RON | 122.367 RON | 130.713 RON | 125.806 RON | 57.535 RON | 46.986 RON | 38.000 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.424 RON | 68.049 RON | 93.396 RON | 82.869 RON | 17.476 RON | 19.547 RON | 15.105 RON | 14.711 RON | 11.239 RON | 26.259 RON | 33.018 RON | 92.801 RON | 23.603 RON | 122.186 RON | 124.522 RON | 102.243 RON | 90.441 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | 7 | 4 | 10 | 1 | 2 |
|---|