Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24028556
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
783.452 RON
Profit net
32.859 RON
Capitaluri proprii
38.859 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 791.361 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 200.111 RON | 220.212 RON | 384.894 RON | 450.398 RON | 424.414 RON | 427.279 RON | 452.722 RON | 594.189 RON | 586.290 RON | 648.691 RON | 571.606 RON | 319.126 RON | 533.579 RON | 727.070 RON | 725.487 RON | 771.000 RON | 783.452 RON |
| Profit net | 7.173 RON | 441 RON | 9.109 RON | 1.697 RON | 17.450 RON | 2.133 RON | 9.075 RON | 34.951 RON | 19.119 RON | 33.973 RON | 21.435 RON | 47 RON | 868 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.034 RON |
| 48.787 RON |
| 56.831 RON |
| 32.859 RON |
| Total active | 125.788 RON | 100.234 RON | 141.860 RON | 170.895 RON | 137.450 RON | 119.119 RON | 166.756 RON | 222.047 RON | 231.517 RON | 264.141 RON | 267.915 RON | 275.872 RON | 106.764 RON | 153.450 RON | 209.573 RON | 302.592 RON | 241.401 RON |
|---|
| Active imobilizate | 32.513 RON | 31.677 RON | 13.041 RON | 3.306 RON | — | 3.750 RON | 2.850 RON | 6.544 RON | 3.524 RON | 504 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 93.275 RON | 68.557 RON | 128.819 RON | 167.589 RON | 137.450 RON | 115.369 RON | 163.906 RON | 215.503 RON | 227.993 RON | 263.637 RON | 267.915 RON | 275.872 RON | 106.764 RON | 153.450 RON | 209.573 RON | 302.592 RON | 241.401 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.051 RON | 20.492 RON | 29.601 RON | 31.298 RON | 48.748 RON | 37.228 RON | 46.303 RON | 81.254 RON | 100.373 RON | 134.346 RON | 155.781 RON | 155.828 RON | 6.915 RON | 33.949 RON | 82.736 RON | 139.567 RON | 38.859 RON |
|---|
| Datorii totale | 111.692 RON | 100.711 RON | 123.216 RON | 139.597 RON | 88.702 RON | 81.891 RON | 120.453 RON | 140.793 RON | 131.144 RON | 129.795 RON | 112.134 RON | 121.549 RON | 135.354 RON | 121.006 RON | 128.342 RON | 163.025 RON | 202.542 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|