Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24143385
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MÂRZA CEROSELA-LUCIA, MÂRZA NICOLAE-IOAN
Prin: MÂRZA CEROSELA-LUCIA
Prin: MÂRZA NICOLAE-IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
228.178 RON
Profit net
5.171 RON
Capitaluri proprii
-246.408 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 162.960 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.233 RON | 103.665 RON | 115.530 RON | 114.112 RON | 111.318 RON | 112.064 RON | 117.260 RON | 115.614 RON | 116.012 RON | 115.289 RON | 122.297 RON | 97.877 RON | 105.604 RON | 139.157 RON | 167.967 RON | 228.178 RON |
| Profit net | -274 RON | 3.101 RON | 852 RON | 603 RON | 1.277 RON | -1.432 RON | -2.649 RON | -549 RON | 1.776 RON | 3.503 RON | 467 RON | 66 RON | -68.702 RON |
Comparație cu 242 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -56.676 RON |
| 2.803 RON |
| 5.171 RON |
| Total active | 6.672 RON | 9.536 RON | 10.660 RON | 10.492 RON | 12.409 RON | 11.382 RON | 8.711 RON | 7.660 RON | 8.833 RON | 8.316 RON | 9.005 RON | 5.832 RON | 102.676 RON | 126.286 RON | 248.574 RON | 256.131 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 84 RON |
|---|
| Active circulante | 6.672 RON | 9.536 RON | 10.660 RON | 10.492 RON | 12.409 RON | 11.382 RON | 8.711 RON | 7.660 RON | 8.833 RON | 8.316 RON | 9.005 RON | 5.832 RON | 102.676 RON | 126.286 RON | 248.574 RON | 256.047 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.657 RON | 5.758 RON | 6.610 RON | 7.213 RON | 8.490 RON | 7.058 RON | 4.409 RON | 3.861 RON | 5.637 RON | 3.983 RON | 947 RON | 1.013 RON | -85.512 RON | -142.188 RON | -251.579 RON | -246.408 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.015 RON | 3.778 RON | 4.050 RON | 3.279 RON | 3.919 RON | 4.324 RON | 4.302 RON | 3.799 RON | 3.196 RON | 4.333 RON | 8.058 RON | 4.819 RON | 188.188 RON | 268.474 RON | 500.153 RON | 502.539 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|