Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 mar. 2023 și 9 mai 2023.
reparatii si finisaje spaleti geamuri
inlocuire tamplarie exterioara
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24416337
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
662.414 RON
Profit net
27.113 RON
Capitaluri proprii
-111.632 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 541.279 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 199.036 RON | 266.845 RON | 317.817 RON | 298.322 RON | 208.647 RON | 292.317 RON | 288.723 RON | 217.586 RON | 154.954 RON | 260.190 RON | 247.106 RON | 290.232 RON | 382.466 RON | 564.369 RON | 579.210 RON | 538.407 RON | 662.414 RON |
| Profit net | 2.270 RON | -29.579 RON | -45.253 RON | -56.857 RON | -120.392 RON | 70.058 RON | 6.473 RON | 2.050 RON | 13.707 RON | 5.514 RON | 3.553 RON |
Comparație cu 70 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.885 RON |
| 10.926 RON |
| 13.875 RON |
| 21.479 RON |
| 35.110 RON |
| 27.113 RON |
| Total active | 45.976 RON | 129.991 RON | 302.739 RON | 218.074 RON | 195.169 RON | 97.834 RON | 74.021 RON | 92.146 RON | 105.847 RON | 54.491 RON | 124.552 RON | 51.336 RON | 93.905 RON | 118.537 RON | 64.831 RON | 117.006 RON | 153.400 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 27.800 RON | 11.000 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 45.976 RON | 102.191 RON | 291.739 RON | 216.874 RON | 193.969 RON | 97.834 RON | 74.021 RON | 92.146 RON | 105.847 RON | 54.491 RON | 124.552 RON | 51.336 RON | 93.905 RON | 118.537 RON | 64.831 RON | 117.006 RON | 153.400 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -83.120 RON | -112.699 RON | -157.952 RON | -214.809 RON | -335.200 RON | -265.143 RON | -258.670 RON | -256.620 RON | -242.913 RON | -237.399 RON | -233.846 RON | -218.961 RON | -208.035 RON | -195.085 RON | -173.855 RON | -138.745 RON | -111.632 RON |
|---|
| Datorii totale | 129.096 RON | 242.690 RON | 460.691 RON | 432.883 RON | 530.369 RON | 362.977 RON | 332.691 RON | 348.766 RON | 348.760 RON | 291.890 RON | 358.398 RON | 270.297 RON | 301.940 RON | 313.622 RON | 238.686 RON | 255.751 RON | 265.032 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | — | 4 | 3 | — | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
|---|