Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 mai 2017 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 116 atribuiri.
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Lucrari de tamplarie si de dulgherie
Lucrari de tamplarie si de dulgherie
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Lucrari de tamplarie si de dulgherie
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Lucrari de tamplarie si de dulgherie
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Lucrari de tamplarie si de dulgherie
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice
Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii - MASURATORI PRAM
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii
instalare de usi , de ferestre si de elemente conexe
Lucrari instalare de usi , ferestre si elemente conexe
Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24464610
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.301.691 RON
Profit net
77.772 RON
Capitaluri proprii
109.841 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.789.884 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.779 RON | 73.856 RON | 107.880 RON | 96.458 RON | 85.207 RON | 132.207 RON | 133.038 RON | 272.698 RON | 823.238 RON | 1.388.285 RON | 1.836.512 RON | 1.905.417 RON | 1.187.706 RON | 1.257.957 RON | 1.263.022 RON | 1.315.246 RON | 1.301.691 RON |
| Profit net | -50.618 RON | -10.490 RON | 7.554 RON | 26.871 RON | 26.166 RON | 97.405 RON | 19.158 RON | 76.849 RON | -41.630 RON | 27.880 RON | 1.473 RON |
Comparație cu 55 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.142 RON |
| 2.478 RON |
| 4.659 RON |
| 77.726 RON |
| 31.589 RON |
| 77.772 RON |
| Total active | 1.125 RON | 44.247 RON | 21.540 RON | 30.559 RON | 28.241 RON | 82.854 RON | 113.383 RON | 230.350 RON | 253.672 RON | 1.042.568 RON | 1.181.327 RON | 821.036 RON | 1.080.943 RON | 1.042.033 RON | 812.384 RON | 793.422 RON | 666.263 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.200 RON | 517.596 RON | 611.597 RON | 548.668 RON | 476.371 RON | 408.805 RON | 372.866 RON | 385.400 RON | 137.712 RON |
|---|
| Active circulante | 1.125 RON | 44.247 RON | 21.540 RON | 30.559 RON | 28.241 RON | 82.854 RON | 113.383 RON | 230.350 RON | 249.472 RON | 524.972 RON | 569.730 RON | 272.368 RON | 604.572 RON | 633.228 RON | 439.518 RON | 408.022 RON | 528.551 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -62.043 RON | -72.533 RON | -64.980 RON | -38.110 RON | -11.943 RON | 59.296 RON | 78.453 RON | 155.303 RON | 113.673 RON | 141.554 RON | 143.047 RON | 148.169 RON | 150.647 RON | 155.307 RON | 233.033 RON | 139.622 RON | 109.841 RON |
|---|
| Datorii totale | 63.168 RON | 124.580 RON | 94.320 RON | 68.669 RON | 40.184 RON | 23.558 RON | 34.930 RON | 75.047 RON | 139.999 RON | 902.068 RON | 1.039.164 RON | 672.867 RON | 930.296 RON | 891.140 RON | 582.791 RON | 658.297 RON | 556.422 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 6 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | 11 | 7 | 8 | 5 | 4 | 3 | 3 |
|---|