Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 18 ian. 2024 și 3 iun. 2026.
România – Servicii de curăţenie – Servicii de curatenie
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare a curateniei: Spatii de servicii de lunga durata pe DN1C km 74+400 stanga/dreapta – ACORD CADRU 2 ANI
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare a curateniei: Spatii de servicii de lunga durata pe DN1C km 74+400 stanga/dreapta – ACORD CADRU 2 ANI
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare curatenie: Platforma Vama Bors I, km 641+700 - km 642+327 - Acord Cadru 2 ani
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare a curateniei: Spatii de servicii de lunga durata pe DN1C km 74+400 stanga/dreapta – ACORD CADRU 2 ANI
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare curatenie: Platforma Vama Bors I, km 641+700 - km 642+327 - Acord Cadru 2 ani
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare curatenie: Platforma Vama Bors I, km 641+700 - km 642+327 - Acord Cadru 2 ani
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare a curateniei: Spatii de servicii de lunga durata pe DN1C km 74+400 stanga/dreapta – ACORD CADRU 2 ANI
România – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Servicii de asigurare a curateniei: Spatii de servicii de lunga durata pe DN1C km 74+400 stanga/dreapta – ACORD CADRU 2 ANI
România – Servicii de curăţenie şi igienizare – Servicii de curățenie și întreținere, salubrizare și colectare selectivă deșeuri menajere și asimilate, dezinsecție, dezinfecție și deratizare la Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj R.A.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24697933
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.559.482 RON
Profit net
610.374 RON
Capitaluri proprii
1.177.734 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.099.750 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.600 RON | 78.549 RON | 39.961 RON | 93.794 RON | 63.138 RON | 163.717 RON | 288.879 RON | 463.516 RON | 357.189 RON | 220.845 RON | 455.909 RON | 739.704 RON | 828.988 RON | 725.658 RON | 1.559.482 RON |
| Profit net | -17.718 RON | 39.717 RON | -11.027 RON | -10.887 RON | -1.801 RON | 78.559 RON | 200.406 RON | 374.092 RON | 199.632 RON | 67.936 RON | 11.354 RON | 204.628 RON | 308.315 RON | 376.174 RON | 610.374 RON |
Comparație cu 238 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 15.322 RON | 56.046 RON | 37.320 RON | 37.939 RON | 46.704 RON | 131.846 RON | 299.617 RON | 570.622 RON | 622.467 RON | 646.629 RON | 573.766 RON | 727.515 RON | 916.326 RON | 1.357.017 RON | 1.446.213 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 9.567 RON | 6.378 RON | 76.996 RON | 257.977 RON | 522.271 RON | 506.754 RON | 522.948 RON | 519.181 RON | 570.626 RON | 606.401 RON | 572.733 RON | 729.340 RON |
|---|
| Active circulante | 15.322 RON | 56.046 RON | 37.320 RON | 28.372 RON | 40.326 RON | 54.850 RON | 41.640 RON | 48.351 RON | 115.713 RON | 123.681 RON | 54.585 RON | 156.889 RON | 309.925 RON | 784.284 RON | 716.873 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.806 RON | 42.143 RON | 31.116 RON | 21.818 RON | 20.017 RON | 98.575 RON | 298.982 RON | 376.518 RON | 576.150 RON | 644.086 RON | 502.808 RON | 707.436 RON | 523.119 RON | 658.954 RON | 1.177.734 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.516 RON | 13.903 RON | 6.204 RON | 16.386 RON | 26.687 RON | 33.271 RON | 1.130 RON | 194.534 RON | 45.434 RON | 2.543 RON | 70.958 RON | 20.079 RON | 393.207 RON | 698.063 RON | 268.479 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|