Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 mai 2017 și 4 iun. 2026.
Lemn de foc
LEMN FOC
Lemn de foc -esenta tare
Lemn de foc
LEMN DE FOC
Lemn de foc - esenta tare
LEMN DE FOC
Lemn de foc - esenta tare
Lemn de foc - esenta tare
Lemn de foc - esenta tare
Lemne de foc
LEMN PENTRU FOC
Lemn de foc
LEMN DE FOC - ESENTA TARE
lemn de foc
Lemn de foc - esenta tare
lemn de foc-esenta tare
[lemn de foc] Lemn de foc - esenta tare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24929723
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
124.245 RON
Profit net
6.847 RON
Capitaluri proprii
53.401 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 93.491 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.982 RON | 22.849 RON | 29.803 RON | 15.652 RON | 11.112 RON | 28.683 RON | 30.994 RON | 59.256 RON | 48.950 RON | 38.320 RON | 59.078 RON | 31.073 RON | 76.067 RON | 98.299 RON | 124.245 RON |
| Profit net | -889 RON | -3.231 RON | -527 RON | 156 RON | 2.017 RON | 4.488 RON | 2.758 RON | 3.381 RON | -1.504 RON | 35.656 RON | 10.179 RON | 4.649 RON | -4.565 RON | 461 RON | 6.847 RON |
Comparație cu 534 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 3.119 RON |
| 791 RON |
| 24.145 RON |
| 15.811 RON |
| 12.068 RON |
| 32.057 RON |
| 10.505 RON |
| 22.508 RON |
| 37.484 RON |
| 55.334 RON |
| 111.220 RON |
| 115.934 RON |
| 103.604 RON |
| 86.347 RON |
| 91.891 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.868 RON | 2.868 RON | 2.868 RON | 2.868 RON |
|---|
| Active circulante | 3.119 RON | 791 RON | 24.145 RON | 15.811 RON | 12.068 RON | 32.057 RON | 10.505 RON | 22.508 RON | 37.484 RON | 55.334 RON | 111.220 RON | 113.066 RON | 100.736 RON | 83.479 RON | 89.023 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -689 RON | -3.920 RON | -327 RON | 356 RON | 2.373 RON | 6.861 RON | 9.619 RON | 13.001 RON | 11.497 RON | 35.830 RON | 46.009 RON | 50.658 RON | 46.093 RON | 46.554 RON | 53.401 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.808 RON | 4.711 RON | 24.472 RON | 15.455 RON | 9.695 RON | 25.196 RON | 886 RON | 9.507 RON | 25.987 RON | 19.504 RON | 65.211 RON | 65.276 RON | 57.511 RON | 52.521 RON | 38.490 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|