Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24963229
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FARCAŞ NELU
Prin: FARCAŞ SIMONA
Prin: FARCAŞ NELU
Prin: FARCAŞ NELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.222.680 RON
Profit net
42.096 RON
Capitaluri proprii
86.007 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 927.167 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.550 RON | 49.000 RON | 42.288 RON | 37.062 RON | 42.100 RON | 38.185 RON | 48.475 RON | 56.975 RON | 68.509 RON | 98.601 RON | 95.166 RON | 116.053 RON | 452.364 RON | 854.771 RON | 959.541 RON | 1.036.443 RON | 1.222.680 RON |
| Profit net | -6.537 RON | -3.463 RON | -7.179 RON | -11.331 RON | -7.449 RON | -9.114 RON | -1.684 RON | -9.100 RON | -7.459 RON | 6.127 RON |
Comparație cu 306 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -11.567 RON |
| 37.849 RON |
| 93.017 RON |
| 9.413 RON |
| 13.389 RON |
| -42.001 RON |
| 42.096 RON |
| Total active | 1.615 RON | 1.030 RON | 521 RON | 295 RON | 92 RON | 1.873 RON | 727 RON | 2.910 RON | 4.172 RON | 299 RON | 844 RON | 17.207 RON | 86.464 RON | 247.562 RON | 259.067 RON | 215.657 RON | 296.234 RON |
|---|
| Active imobilizate | 500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.395 RON | 53.398 RON | 212.691 RON | 206.183 RON | 166.885 RON | 174.347 RON |
|---|
| Active circulante | 1.115 RON | 1.030 RON | 521 RON | 295 RON | 92 RON | 1.873 RON | 727 RON | 2.910 RON | 4.172 RON | 299 RON | 844 RON | 11.812 RON | 33.066 RON | 34.871 RON | 52.884 RON | 48.772 RON | 121.887 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.537 RON | -9.000 RON | -16.179 RON | -27.510 RON | -34.959 RON | -44.073 RON | -45.757 RON | -54.856 RON | -62.315 RON | -56.188 RON | -67.756 RON | -29.907 RON | 63.110 RON | 72.523 RON | 85.912 RON | 43.911 RON | 86.007 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.352 RON | 10.030 RON | 16.700 RON | 27.805 RON | 35.051 RON | 45.946 RON | 46.484 RON | 57.766 RON | 66.487 RON | 56.487 RON | 69.020 RON | 47.114 RON | 23.354 RON | 175.039 RON | 173.155 RON | 171.746 RON | 210.227 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|