Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25134989
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TÉGLÁS ISTVÁN-SZABOLCS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.501.358 RON
Profit net
72.680 RON
Capitaluri proprii
609.711 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 782.653 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.087 RON | — | 0 RON | 3.659 RON | 44.130 RON | 47.244 RON | 98.679 RON | 85.183 RON | 102.719 RON | 122.872 RON | 128.773 RON | 257.776 RON | 559.798 RON | 1.501.358 RON |
| Profit net | 5.703 RON | -2.452 RON | -822 RON | -1.884 RON | 1.711 RON | 15 RON | 29.361 RON | 22.858 RON | 22.316 RON | 39.173 RON | 32.027 RON | 95.275 RON | 124.290 RON | 72.680 RON |
| Total active | 9.871 RON | 9.069 RON |
Comparație cu 173 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.444 RON |
| 4.155 RON |
| 10.981 RON |
| 10.922 RON |
| 40.350 RON |
| 59.593 RON |
| 85.944 RON |
| 121.879 RON |
| 153.688 RON |
| 417.784 RON |
| 592.825 RON |
| 717.010 RON |
| Active imobilizate | 1.749 RON | 947 RON | 291 RON | 219 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 37.562 RON |
|---|
| Active circulante | 8.122 RON | 8.122 RON | 7.153 RON | 3.936 RON | 10.981 RON | 10.922 RON | 40.350 RON | 59.593 RON | 85.944 RON | 121.879 RON | 153.688 RON | 417.784 RON | 592.825 RON | 679.448 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.703 RON | 4.251 RON | 3.430 RON | 1.546 RON | 3.256 RON | 3.271 RON | 32.632 RON | 55.490 RON | 77.806 RON | 116.979 RON | 149.006 RON | 412.740 RON | 537.031 RON | 609.711 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.168 RON | 4.818 RON | 4.014 RON | 2.609 RON | 7.725 RON | 7.651 RON | 7.718 RON | 4.103 RON | 8.138 RON | 4.900 RON | 4.682 RON | 5.044 RON | 55.794 RON | 107.299 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 |
|---|