Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 11 sept. 2020 și 4 nov. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 31 atribuiri.
Comanda 117
Materiale necesare lucrării de alimentare cu apă a cladirii în care se va monta noua instalație
DEXET PASTA ABRAZIVA 500G
DEXET PASTA ABRAZIVA 500G
Comanda 277
Comanda 276
CARTUS FILTRANT PENTRU SEMIMASCA GAZE CU 2 CARTUSE
BOCANCI AGATE II S3 SRC (ATHOS)
Comanda 84
TRUSA DE SCULE DIN ALUMINIU 159PCS 53159
TRUSĂ CHEI TUBULARE
Materiale sanitare si dezinfectanti
Clampmetru (cleste ampermetric) digital UT281C UNI-T Pro
BOCANCI RAVEN XT S3 CI SRC 02020699
SEMIMASCA CU 3 PLIURI - 50 BUC/SET
Pistol pneumatic de impact 1/2” 1700Nm
Contract de furnizare Echipamente individuale de protectie
Contract de furnizare a materialelor de protectie in vederea combaterii pandemiei cu COVID-19- DEZINFECTANT DE MAINI
Contract de furnizare a materialelor de protectie in vederea combaterii pandemiei cu COVID-19- DEZINFECTANT SUPRAFETE
Palan manual cu lant de 8 mm de 2 tone, lungime: 3 metri SRTFC BRASOV
Holz-suruburi -Lot 2 -SRTFC Brasov
Piulite -Lot 3 - SRTFC Brasov
Saibe - Lot 4 -SRTFC Brasov
Suruburi -Lot 1 - SRTFC Brasov
Adezivi si etansati -SRTFC Brasov
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25159479
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
14.944.506 RON
Profit net
1.864.177 RON
Capitaluri proprii
3.752.249 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.863.778 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.350 RON | 21.671 RON | 0 RON | 0 RON | 16.530 RON | 10.516 RON | 60.555 RON | 165.219 RON | 1.245.516 RON | 1.460.420 RON | 2.693.161 RON | 3.277.415 RON | 4.157.993 RON | 3.785.561 RON | 3.949.799 RON | 6.882.993 RON | 14.944.506 RON |
| Profit net | 43.968 RON | 16.858 RON | -721 RON | -934 RON | -867 RON | -533 RON | 6.786 RON | -81.838 RON | -44.971 RON | -63.260 RON |
Comparație cu 32 firme din județul Constanța care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 270.700 RON |
| 309.646 RON |
| 533.111 RON |
| 341.940 RON |
| 298.796 RON |
| 524.127 RON |
| 1.864.177 RON |
| Total active | 45.511 RON | 61.036 RON | 60.315 RON | 59.381 RON | 58.769 RON | 58.492 RON | 67.733 RON | 138.061 RON | 803.703 RON | 696.577 RON | 1.756.851 RON | 2.120.954 RON | 2.882.318 RON | 2.506.734 RON | 2.874.060 RON | 4.946.822 RON | 13.606.943 RON |
|---|
| Active imobilizate | 81 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | 2.170 RON | 1.174 RON | 178 RON | — | 86.526 RON | 78.297 RON | 51.947 RON | 207.727 RON | 297.018 RON | 211.535 RON |
|---|
| Active circulante | 45.430 RON | 61.036 RON | 60.315 RON | 59.381 RON | 58.769 RON | 58.492 RON | 67.733 RON | 135.891 RON | 802.529 RON | 696.399 RON | 1.756.851 RON | 2.034.428 RON | 2.804.021 RON | 2.454.787 RON | 2.666.333 RON | 4.649.804 RON | 13.395.408 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 44.178 RON | 61.036 RON | 60.315 RON | 59.381 RON | 58.514 RON | 57.982 RON | 64.768 RON | 12.720 RON | -32.251 RON | -95.511 RON | 175.189 RON | 484.834 RON | 765.314 RON | 1.065.149 RON | 1.363.945 RON | 1.888.072 RON | 3.752.249 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.333 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 303 RON | 510 RON | 3.560 RON | 125.341 RON | 835.954 RON | 792.088 RON | 1.581.662 RON | 1.636.120 RON | 2.117.004 RON | 1.441.585 RON | 1.510.115 RON | 3.038.680 RON | 9.842.458 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 1 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 |
|---|