Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2539568
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-31.
Cifră de afaceri
333.295 RON
Profit net
-35.432 RON
Capitaluri proprii
109.742 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 749.325 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 922.757 RON | 871.573 RON | 852.835 RON | 885.655 RON | 598.237 RON | 514.057 RON | 527.973 RON | 543.829 RON | 606.996 RON | 818.512 RON | 836.934 RON | 816.376 RON | 1.087.482 RON | 1.120.830 RON | 812.917 RON | 795.778 RON | 333.295 RON |
| Profit net | 20.096 RON | 7.094 RON | 4.489 RON | 12.791 RON | -33.786 RON | 9.354 RON | 5.679 RON | 28.187 RON | 19.535 RON | 26.339 RON | 17.008 RON | -14.258 RON |
Comparație cu 506 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 41.012 RON |
| 33.431 RON |
| 41.177 RON |
| -90.551 RON |
| -35.432 RON |
| Total active | 439.314 RON | 462.962 RON | 389.233 RON | 324.361 RON | 280.131 RON | 326.466 RON | 335.617 RON | 429.909 RON | 571.421 RON | 464.278 RON | 601.029 RON | 613.160 RON | 690.063 RON | 650.982 RON | 557.228 RON | 446.081 RON | 265.969 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.932 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 436.382 RON | 462.962 RON | 389.233 RON | 324.361 RON | 280.131 RON | 326.466 RON | 335.617 RON | 429.909 RON | 571.421 RON | 464.278 RON | 601.029 RON | 613.160 RON | 690.063 RON | 650.982 RON | 557.228 RON | 446.081 RON | 265.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 124.718 RON | 131.812 RON | 136.299 RON | 111.776 RON | 78.630 RON | 88.015 RON | 93.693 RON | 121.480 RON | 141.014 RON | 167.353 RON | 184.511 RON | 170.253 RON | 211.265 RON | 244.697 RON | 295.262 RON | 145.174 RON | 109.742 RON |
|---|
| Datorii totale | 314.596 RON | 331.150 RON | 252.934 RON | 212.585 RON | 201.501 RON | 238.451 RON | 241.924 RON | 308.429 RON | 430.407 RON | 296.925 RON | 416.518 RON | 442.907 RON | 478.798 RON | 406.285 RON | 261.966 RON | 300.907 RON | 156.227 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | — | 3 | 3 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 |
|---|