Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25533840
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
707.136 RON
Profit net
450.385 RON
Capitaluri proprii
450.586 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 509.277 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 355.260 RON | 201.082 RON | 339.699 RON | 96.328 RON | 15.460 RON | 14.085 RON | — | — | — | 161.740 RON | 269.210 RON | 199.650 RON | 125.445 RON | 320.276 RON | 516.442 RON | 783.968 RON | 707.136 RON |
| Profit net | 202.272 RON | 59.045 RON | 103.980 RON | -21.218 RON | -36.872 RON | -25.111 RON | -14.616 RON | -3.488 RON | -1.035 RON | 117.717 RON | 193.162 RON |
Comparație cu 773 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 164.096 RON |
| 95.812 RON |
| 252.905 RON |
| 338.675 RON |
| 533.416 RON |
| 450.385 RON |
| Total active | 253.811 RON | 244.531 RON | 293.905 RON | 159.847 RON | 107.549 RON | 79.253 RON | 64.724 RON | 61.236 RON | 60.201 RON | 187.978 RON | 385.120 RON | 544.657 RON | 638.752 RON | 908.408 RON | 1.248.482 RON | 568.404 RON | 474.809 RON |
|---|
| Active imobilizate | 61.945 RON | 131.765 RON | 66.232 RON | 46.164 RON | 26.537 RON | 13.278 RON | 1.897 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.856 RON |
|---|
| Active circulante | 191.866 RON | 112.766 RON | 227.673 RON | 113.683 RON | 81.012 RON | 65.975 RON | 62.827 RON | 61.236 RON | 60.201 RON | 187.978 RON | 385.120 RON | 544.657 RON | 638.752 RON | 908.408 RON | 1.248.482 RON | 568.404 RON | 471.953 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 162.472 RON | 162.472 RON | 162.472 RON | 141.254 RON | 103.794 RON | 78.683 RON | 64.067 RON | 60.579 RON | 59.544 RON | 177.261 RON | 370.569 RON | 534.665 RON | 630.478 RON | 883.383 RON | 1.222.058 RON | 533.616 RON | 450.586 RON |
|---|
| Datorii totale | 93.958 RON | 82.681 RON | 131.433 RON | 18.593 RON | 3.755 RON | 570 RON | 657 RON | 657 RON | 657 RON | 10.717 RON | 14.551 RON | 9.992 RON | 8.274 RON | 25.025 RON | 26.424 RON | 34.788 RON | 24.223 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|