Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 nov. 2017 și 15 ian. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 74 atribuiri.
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Servicii asistenta software
Asist. si actualizare software (contabilitate,salarizare si personal ,imobilizari,casierie)
Software pentru evidenta Ajutorului de Incalzire pentru populatie in sezonul rece 2025-2026
Asistenta si actualizare software AMT Salarii (salarizare si evidenta personal)
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT Salarii (salarizare si evidenta personal)
Asistenta acualizare software AMT Salarii si AMT Cont
v
Asistenta si actualizare software AMT MFixe (imobilizari institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2) DESCRIERE: Servicii de actualizar
Asistenta si actualizare salarii , registru de casa ,contabilitate,mijloace fixe
72000000-5 Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2) DESCRIERE
Asistenta si actualizare software AMT AdLoc (taxe si impozite)
Servicii asistenta tehnica program informatic
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT MFixe (imobilizari institutii publice)
Asistenta si actualizare software AMT Listari Acte Studii (foi matricole, diplome, certificate, etc)
Asistenta si actualizare software AMT Salarii (salarizare si evidenta personal)
Asistenta si actualizare software AMT Cont (contabilitate institutii publice)
Asistenta tehnica IT prelucrare baze de date persoane izolate, carantinate si testate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25631600
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂTARU MARIUS
Prin: TĂTARU MARIUS
Prin: TĂTARU MARIUS
Prin: TĂTARU MARIUS
Prin: TĂTARU MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
292.100 RON
Profit net
53.371 RON
Capitaluri proprii
115.472 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 319.224 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 103.729 RON | 117.648 RON | 118.010 RON | 150.102 RON | 180.829 RON | 204.041 RON | 184.242 RON | 192.342 RON | 179.331 RON | 235.811 RON | 219.385 RON | 232.580 RON | 292.590 RON | 282.660 RON | 278.560 RON | 290.860 RON | 292.100 RON |
| Profit net | 71.594 RON | -9.391 RON | 21 RON | 81.273 RON | 152.214 RON | 173.999 RON | 143.882 RON | 157.474 RON | 109.023 RON | 179.372 RON | 161.814 RON | 126.858 RON |
Comparație cu 75 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 216.888 RON |
| 160.104 RON |
| 104.335 RON |
| 35.544 RON |
| 53.371 RON |
| Total active | 76.380 RON | 64.516 RON | 63.281 RON | 145.171 RON | 216.073 RON | 237.822 RON | 207.987 RON | 221.501 RON | 174.656 RON | 246.513 RON | 228.835 RON | 274.686 RON | 283.997 RON | 236.269 RON | 180.247 RON | 118.083 RON | 129.133 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 648 RON | 408 RON | 3.318 RON | 9.065 RON | 88.971 RON | 60.595 RON | 35.521 RON | 21.058 RON |
|---|
| Active circulante | 76.380 RON | 64.516 RON | 63.281 RON | 145.171 RON | 216.073 RON | 237.822 RON | 207.987 RON | 221.501 RON | 174.656 RON | 245.865 RON | 228.427 RON | 271.368 RON | 274.932 RON | 147.298 RON | 119.652 RON | 82.562 RON | 108.075 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 71.794 RON | 62.403 RON | 62.424 RON | 143.697 RON | 214.617 RON | 236.402 RON | 206.285 RON | 219.535 RON | 171.084 RON | 241.433 RON | 223.875 RON | 188.959 RON | 278.989 RON | 222.205 RON | 166.436 RON | 97.645 RON | 115.472 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.586 RON | 2.113 RON | 857 RON | 1.474 RON | 1.456 RON | 1.420 RON | 1.702 RON | 1.966 RON | 3.572 RON | 5.080 RON | 4.960 RON | 85.727 RON | 5.540 RON | 14.064 RON | 13.811 RON | 20.438 RON | 13.661 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|