Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25714374
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
618.381 RON
Profit net
-35.933 RON
Capitaluri proprii
174.179 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 761.447 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.572 RON | 42.737 RON | 44.555 RON | 126.732 RON | 97.526 RON | 136.584 RON | 243.141 RON | 268.617 RON | 296.418 RON | 393.824 RON | 557.865 RON | 513.636 RON | 572.737 RON | 636.140 RON | 637.620 RON | 649.030 RON | 618.381 RON |
| Profit net | -308 RON | -5.235 RON | -10.478 RON | -11.093 RON | -13.979 RON | 8.604 RON | 37.819 RON | 2.700 RON | 1.941 RON | 24.282 RON | 112.400 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.822 RON |
| -1.001 RON |
| 3.547 RON |
| 32.472 RON |
| 11.576 RON |
| -35.933 RON |
| Total active | 4.492 RON | 9.499 RON | 37.846 RON | 10.614 RON | 288 RON | 10.991 RON | 61.681 RON | 69.199 RON | 64.282 RON | 106.344 RON | 205.013 RON | 260.741 RON | 259.443 RON | 314.694 RON | 430.018 RON | 506.152 RON | 502.751 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 4.202 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.492 RON | 9.499 RON | 37.846 RON | 10.614 RON | 288 RON | 10.991 RON | 61.681 RON | 69.199 RON | 64.282 RON | 106.344 RON | 200.811 RON | 260.741 RON | 259.443 RON | 314.694 RON | 430.018 RON | 506.152 RON | 502.751 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -108 RON | -4.425 RON | -14.201 RON | -25.294 RON | -39.273 RON | -30.669 RON | 5.774 RON | 8.473 RON | 10.414 RON | 32.994 RON | 146.012 RON | 166.644 RON | 166.193 RON | 168.107 RON | 198.535 RON | 210.111 RON | 174.179 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.600 RON | 13.924 RON | 52.047 RON | 35.908 RON | 39.561 RON | 41.660 RON | 55.907 RON | 60.726 RON | 53.868 RON | 73.350 RON | 59.001 RON | 94.097 RON | 93.250 RON | 146.587 RON | 231.483 RON | 296.041 RON | 328.572 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|