Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 sept. 2016 și 28 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 125 atribuiri.
Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
Lucrari de constructii (Rev.2)
Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Procurare si montare stalpi cu inaltime de 6 ml cu flanse si prezoane în UAT SĂSCIORI
România – Lucrări de reparaţii generale şi de renovare – Lucrări de construcții și instalații pentru Clădirile UBB
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Reparatii sali de clasa Igenizari - SCOALA GIMNAZIALA JINA
Renovare Sala de clasa informatica cu takett - SCOALA GIMNAZIALA JINA
Reparatii interioare si igenizare sali de clasa - SCOALA GIMNAZIALA JINA
Refacere lucrarilor de instalatii electrice interioare - SCOALA GIMNAZIALA JINA
Reparatii birou si Gradinita din Scoala Primara din Comuna Jina
Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂPÂLNA, COMUNA SĂSCIORI, JUDEȚUL ALBA- REFACERE LUCRARI INTERIOARE
Amenajare sala de clasa cu tarkett la Scoala Baiesi
Lucrari renovare Camin XVI Hasdeu
Lucrari de reparatii si zugraveli interioare Proiect Centrul de zi pentru copii "ReCreativ" Alba I
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE ÎN CADRUL ȘCOLII GIMNAZIALE SĂSCIORI, OBIECTIV – GRĂDINIȚA CU PROG
Servicii de vidanjare
Montare stalpi de iluminat pentru Comuna Săsciori
Reparatii cladire nivel primar Scoala Gimnaziala Jina
Reparatii cladire gimnaziu Scoala Gimnaziala Jina
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26076398
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
38.053.010 RON
Profit net
9.451.346 RON
Capitaluri proprii
28.515.918 RON
Număr mediu salariați
77
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 27.480.746 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.000 RON | 27.500 RON | 38.000 RON | 128.640 RON | 43.000 RON | 370.450 RON | 714.919 RON | 1.843.089 RON | 3.724.151 RON | 3.335.156 RON | 4.870.042 RON | 7.741.960 RON | 28.110.317 RON | 35.274.743 RON | 38.053.010 RON |
| Profit net | 41.967 RON | 2.964 RON | -16.096 RON | 16.002 RON | -32.105 RON | 112.725 RON | 26.713 RON | 471.300 RON | 677.874 RON | 242.818 RON | 1.081.802 RON | 457.045 RON | 7.922.168 RON | 8.103.678 RON | 9.451.346 RON |
Comparație cu 718 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 19.299 RON | 27.346 RON | 8.362 RON | 33.394 RON | 7.966 RON | 104.036 RON | 268.579 RON | 894.536 RON | 1.834.887 RON | 2.601.202 RON | 4.724.102 RON | 6.212.771 RON | 16.739.968 RON | 25.692.858 RON | 35.091.784 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 0 RON | — | — | — | — | 3.361 RON | 233.922 RON | 179.917 RON | 153.077 RON | 1.051.410 RON | 3.425.227 RON | 5.526.926 RON | 12.005.732 RON | 18.250.022 RON |
|---|
| Active circulante | 19.299 RON | 27.346 RON | 8.362 RON | 33.394 RON | 7.966 RON | 104.036 RON | 265.218 RON | 660.614 RON | 1.654.970 RON | 2.448.125 RON | 3.672.692 RON | 2.787.544 RON | 11.213.042 RON | 13.687.126 RON | 16.841.762 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 534 RON | 647 RON | -15.449 RON | 553 RON | -31.552 RON | 81.173 RON | 107.886 RON | 579.187 RON | 1.257.061 RON | 1.499.878 RON | 2.581.680 RON | 3.038.726 RON | 10.960.894 RON | 19.064.571 RON | 28.515.918 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.765 RON | 26.699 RON | 23.811 RON | 32.841 RON | 39.518 RON | 22.863 RON | 160.693 RON | 315.349 RON | 577.826 RON | 1.101.324 RON | 2.142.422 RON | 3.174.045 RON | 5.779.074 RON | 6.628.287 RON | 6.575.866 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 9 | 21 | 26 | 27 | 44 | 50 | 76 | 77 |
|---|