Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 iul. 2021 și 3 nov. 2022.
BUMBAC RANFORCE 100%
CEARCEAF PAT SPITAL
240 CM BUMBAC RANFORCE
Servicii imprimare diplome
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26284658
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
470.061 RON
Profit net
-289.508 RON
Capitaluri proprii
-289.190 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 772.257 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.995 RON | 13.303 RON | 14.552 RON | 18.009 RON | 12.955 RON | 9.448 RON | 25.430 RON | 5.690 RON | 33.748 RON | 250.618 RON | 535.906 RON | 591.197 RON | 472.929 RON | 1.381.108 RON | 470.061 RON |
| Profit net | 142 RON | -5.263 RON | 2.117 RON | -1.052 RON | 3.611 RON | 2.793 RON | 12.774 RON | 2.249 RON | 196 RON | 3.548 RON | 5.905 RON | 908 RON | 26.649 RON | 846.825 RON | -289.508 RON |
Comparație cu 160 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2024.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 3.841 RON |
| 3.685 RON |
| 2.097 RON |
| 6.138 RON |
| 2.554 RON |
| 4.634 RON |
| 15.558 RON |
| 21.343 RON |
| 152.872 RON |
| 348.452 RON |
| 466.755 RON |
| 599.039 RON |
| 561.748 RON |
| 1.078.042 RON |
| 1.707 RON |
| Active imobilizate | 778 RON | 778 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 142.700 RON | 32.400 RON | — |
|---|
| Active circulante | 3.063 RON | 2.907 RON | 2.097 RON | 6.138 RON | 2.554 RON | 4.634 RON | 15.558 RON | 21.343 RON | 152.872 RON | 348.452 RON | 466.755 RON | 599.039 RON | 419.048 RON | 1.045.642 RON | 1.707 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 342 RON | -4.921 RON | -2.804 RON | -3.856 RON | -245 RON | 2.548 RON | 15.322 RON | 17.571 RON | 17.767 RON | 21.315 RON | 27.220 RON | 28.129 RON | 54.778 RON | 901.603 RON | -289.190 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.499 RON | 8.606 RON | 4.901 RON | 9.994 RON | 2.799 RON | 2.086 RON | 236 RON | 3.772 RON | 135.105 RON | 327.137 RON | 439.535 RON | 570.910 RON | 506.970 RON | 176.439 RON | 290.897 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|