Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26383147
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
13.090 RON
Profit net
-15.838 RON
Capitaluri proprii
87.698 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 53.481 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 14.377 RON | 1.390 RON | 3.780 RON | 4.960 RON | 890 RON | 5.100 RON | 5.830 RON | 58.970 RON | 45.150 RON | 59.524 RON | 59.638 RON | 44.267 RON | 13.090 RON |
| Profit net | -8.572 RON | 7.571 RON | -5.366 RON | -2.696 RON | 3.120 RON | -274 RON | 2.091 RON | 1.392 RON | 12.902 RON | 6.917 RON | 14.944 RON | 31.320 RON | 19.709 RON | -15.838 RON |
| Total active | 117 RON |
Comparație cu 74 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.175 RON |
| 190 RON |
| 256 RON |
| 4.911 RON |
| 524 RON |
| 3.320 RON |
| 2.860 RON |
| 80.045 RON |
| 36.962 RON |
| 55.473 RON |
| 85.899 RON |
| 104.685 RON |
| 88.271 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.150 RON | 24.000 RON | 22.257 RON | 21.261 RON | 80.846 RON | 80.846 RON |
|---|
| Active circulante | 117 RON | 5.175 RON | 190 RON | 256 RON | 4.911 RON | 524 RON | 3.320 RON | 2.860 RON | 75.895 RON | 12.962 RON | 33.216 RON | 64.638 RON | 23.839 RON | 7.425 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.372 RON | -802 RON | -6.578 RON | -9.074 RON | 624 RON | -2.770 RON | 2.291 RON | 1.592 RON | 80.045 RON | 36.962 RON | 52.382 RON | 83.702 RON | 103.536 RON | 87.698 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.489 RON | 5.977 RON | 6.768 RON | 9.330 RON | 4.287 RON | 3.294 RON | 1.029 RON | 1.268 RON | 0 RON | 0 RON | 3.091 RON | 2.197 RON | 1.149 RON | 573 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|